Bursa Nilüfer Kaan Arda

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Kaan  Arda

nİlüfer, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bateri Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Kaan Arda, BURSA NİLÜFER ve civarında hizmet vermekte olup 13.02.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 707 kurs/özel ders verenden 307 . sıradadır. Başta Bateri olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Kaan Arda, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Bateri ( davul) temelden profesyonelliğe itibaren gerekli tüm çalışma programları donanımlar ve bilgi birikimleri ile hizmet verilmektedir.


Bateri Nedir?

Bateri çalma, hızın yanı sıra denge ve akıcılık gerektirir. Düzenli olarak metronom ile çalışmalı ve single-stroke, double-stroke, paradidle, double paradidle, üçlemeler, altılamalar gibi el teknikleri, dörtlük ritmin üzerine dörtlük, sekizlik, onaltılık kick vuruşları gibi sağ ayak teknikleri (eğer twin pedal tercih edilirse sol ayak için de aynı egzersizler uygulanabilir), hi-hat ile dörtlük,sekizlik,onaltılık saymak gibi sol ayak teknikleri ve tabii ki el-ayak kombinasyonları gibi teknikler üzerinde alıştırma yapılmalıdır.

Verilen Kursların Ayrıntıları
Bateri (davul) ile ilgili en temelden profesyonelliğe kadar gidebilecek teknik nota vuruşlar pad çalışmaları ile ilgili herşeyi donanımlı şekilde ders lerimiz verilmektedir.