Bursa Nilüfer Mehmet Can

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mehmet  Can

nİlüfer, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bölgesel Zayıflama Kursu , Crossfit Kursu , Fitness Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mehmet Can, BURSA NİLÜFER ve civarında hizmet vermekte olup 01.02.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 639 kurs/özel ders verenden 236 . sıradadır. Başta Fitness olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mehmet Can, 3 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Ege Üniversitesi BESYO'dan okul ikincisi olarak derece ile mezun oldum ardından Amerika'da Egzersiz Bilimi ve Kalp Rehabilitasyonu Yüksek Lisansı eğitimi aldım.
Uzun yıllar futbol oynamış olmanın verdiği tecrübe ile ile futbol okullarında kondisyoner olarak profesyonel antrenörlük kariyerime başladım ardından Super Amator Futbol Kulüplerinde Kişisel Kondisyoner olarak alışmaya devam ettim. Kariyerime ağırlıklı olarak kişisel antrenör olarak devam etmek istemem istinaden İzmir NATO Askeri Üssünde yabancı peronellere eğitim vermek üzere Personal Trainer olarak calistim.  Ege Üniversitesinden mezun olduktan sonra Yüksek Lisans Eğitimi almak için Amerikaya gittim. Burada da eğitmen ve yönetici kariyerime devam ederek birçok önemli kurumda personel trainer olarak çalıştım. Vucut gelistirme, kilo verme, saglik nendenleri ile egzersize ihtiyac duyan bireyler ve engelli bireylere birebir fitness konusunda uzmanlastim. Antrenmanlar icin herhangi bir spor salonuna ihtiyac duymadan ev egzersizleri ile amacladiginiz fiziksel kondisyona benim egitimlerim ile   ulasabilirsiniz.Yaklaşık iki yıl önce Türkiye'ye kesin dönüş yaptım an itibari ile %100 ihracat yapan bir firmada Operasyon Müdürü olarak çalışmaktayım, uzun yıllar yapmış olduğum antrenörlük mesleğimi özlememe istinaden mesai saatlerimin dışında eğitim vermek istiyorum. Vücut ağırlığı ile egzersiz kas hipertrofisi konusunda yüksek tecrübeye sahibim. Sizlerin belirlediği spor salonlarında, evinizde egzersiz için ayırdığınız alanda yada dış mekanda eğitimlerimi verebilirim. BADEMLİ'de ikamet etmekteyim.


Verilen Kursların Ayrıntıları