Bursa Nilüfer Mehmet Can

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mehmet  Can

nİlüfer, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bölgesel Zayıflama Kursu , Crossfit Kursu , Fitness Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mehmet Can, BURSA NİLÜFER ve civarında hizmet vermekte olup 01.02.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 725 kurs/özel ders verenden 236 . sıradadır. Başta Fitness olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mehmet Can, 3 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Ege Üniversitesi BESYO'dan okul ikincisi olarak derece ile mezun oldum ardından Amerika'da Egzersiz Bilimi ve Kalp Rehabilitasyonu Yüksek Lisansı eğitimi aldım.
Uzun yıllar futbol oynamış olmanın verdiği tecrübe ile ile futbol okullarında kondisyoner olarak profesyonel antrenörlük kariyerime başladım ardından Super Amator Futbol Kulüplerinde Kişisel Kondisyoner olarak alışmaya devam ettim. Kariyerime ağırlıklı olarak kişisel antrenör olarak devam etmek istemem istinaden İzmir NATO Askeri Üssünde yabancı peronellere eğitim vermek üzere Personal Trainer olarak calistim.  Ege Üniversitesinden mezun olduktan sonra Yüksek Lisans Eğitimi almak için Amerikaya gittim. Burada da eğitmen ve yönetici kariyerime devam ederek birçok önemli kurumda personel trainer olarak çalıştım. Vucut gelistirme, kilo verme, saglik nendenleri ile egzersize ihtiyac duyan bireyler ve engelli bireylere birebir fitness konusunda uzmanlastim. Antrenmanlar icin herhangi bir spor salonuna ihtiyac duymadan ev egzersizleri ile amacladiginiz fiziksel kondisyona benim egitimlerim ile   ulasabilirsiniz.Yaklaşık iki yıl önce Türkiye'ye kesin dönüş yaptım an itibari ile %100 ihracat yapan bir firmada Operasyon Müdürü olarak çalışmaktayım, uzun yıllar yapmış olduğum antrenörlük mesleğimi özlememe istinaden mesai saatlerimin dışında eğitim vermek istiyorum. Vücut ağırlığı ile egzersiz kas hipertrofisi konusunda yüksek tecrübeye sahibim. Sizlerin belirlediği spor salonlarında, evinizde egzersiz için ayırdığınız alanda yada dış mekanda eğitimlerimi verebilirim. BADEMLİ'de ikamet etmekteyim.


Bölgesel Zayıflama Nedir?

Ultrakavitasyon sistemi, bölgesel yağlanma ve selülitle ultrason yardımıyla savaşan, cerrahi olmayan bir yöntemdir. Cildin dış yüzeyine uygulanan yeni ultrasonun yayılması, yağ dokusundaki hücre sıvısında ani ve yüksek basınç değişikliklerine neden olur. Bununla birlikte oluşan köpüklenme önce genişleme, sonra patlama yaratır. Kavitasyon denilen bu etki; yağı sıvılaştırıp hücrelerin duvarlarını tahrip ederek depo yağların yapısını bozar. Bu dokudaki yağ hücreleri ve açığa çıkan yağ asitleri parçalanarak, lenf yolları sayesinde buralardan uzaklaştırılmaya çalışılır. Serbestleşen bu yağlar, adalelerde yakılarak ya da üriner sistem ve karaciğer yoluyla vücuttan dışarı atılırlar. Biz bu teknolojiyi önceden tecrübe sahibi olduğumuz hipoosmolar lipotomi yöntemiyle beraber kullanarak bahsedilen etkili sonuçları alıyoruz. Zaten tavsiye edilen ve bilimsel olarak da ispatlanmış gerçek etki mekanizması da bu metot ile elde edilmektedir

Crossfit Nedir?

Try watching this video on www.youtube.com, or enable JavaScript if it is disabled in your browser. CrossFit genel güç ve kondisyon programıdır. Tanımlanmış 10 temel fiziksel özelliğin gelişimini hedefler.
Verilen Kursların Ayrıntıları