Bursa Nilüfer Mustafa Alp

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mustafa ALP

nİlüfer, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Kurs/Özel Ders Veren Tanıtım Videosu
Verdiği Kurslar: Jazz Kursu , Gitar Özel Ders , Perdesiz Gitar Kursu , Caz Gitar Kursu , Caz Müzik Kursu , Akustik Gitar Kursu , Elektro Gitar Kursu , Bas Gitar Kursu , Flamenko Gitar Kursu , Gitar Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mustafa ALP, BURSA NİLÜFER ve civarında hizmet vermekte olup 26.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 763 kurs/özel ders verenden 483 . sıradadır. Başta Gitar olmak üzere 10 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mustafa ALP, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
15 yıldan fazla bir süredir öğretmenlik yapıyor olmanın yanı sıra Bahçeşehir Üniversitesi'nde Caz Akademisi'nde yüksek lisansımı tamamladım. Şevket Akıncı ile caz gitar ve armoni, Baki Duyarlar ile caz düzenleme ve ensamble, Erkan Oğur ile perdesiz gitar çalıştım. Caz alanında çalışma yapmak isteyenler bana ulaşabilirler..


Jazz Nedir?

ABD’de Afro-Amerikan danslarından caz dansı doğmuştur. Önce siyahi amerikalılar geliştirmişti bu dans türünü. Bu dansın kaynağı, Amerika’daki siyahi insanlardır. Özgürce hareket etmek, şarkılara dans ederek katılmak, caz müziği eşliğinde dans etmek gibi isteklerden kaynaklanmıştır. Broadway’deki müzikli gösteriler, bu dansı uluslararası dans dünyasında tanıtmıştır. Günümüzde bu dans türünü her yerde görmek mümkün: dans ve jimnastik okullarında, bale stüdyolarında ve diskoteklerde.

Gitar Özel Ders Nedir?

Birebir gitar eğitimi verilir.

Gitar Enstrümanı Hakkında:
Gitar, parmakla veya pena ile çalınan, esasen sekiz şekline benzeyen, yan kısımları oval, sap üzerinde ses perdeleri olan, telli bir çalgı türüdür.
Gitar kursu almak isteyenler, müzik ile bugüne kadar ilgisi olsun olmasın başarı sağlayabilirler. Gitar çalmanın herhangi bir yaşı yoktur. Kimisi çocukken gitar kursu alabilirken, kimisi ise emeklilikten sonra bile gitar kursu alabilir. Bu konuda kurslarda yaş sınırı yoktur. Gitar kursları kişiye özel verilmelidir. Toplu halde alınan kurslar da vardır. Daha iyi verim alınabilmesi için bire bir ders alınması önemlidir. Gitar dersi almak isteyen kişiler ister toplu derslere girebilir ister bire bir olan derslere girebilir.