Bursa Nilüfer Özel Baysal Sürücü Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

ÖZEL BAYSAL SÜRÜCÜ KURSU

nİlüfer, BURSA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: B Ehliyet Kursu , A2 Ehliyet Kursu , A1 Ehliyet Kursu , Ehliyet Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
ÖZEL BAYSAL SÜRÜCÜ KURSU, BURSA NİLÜFER ve civarında hizmet vermekte olup 28.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 633 kurs/özel ders verenden 228 . sıradadır. Başta B Ehliyet olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. ÖZEL BAYSAL SÜRÜCÜ KURSU, 63 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Kurumumuz da 'B' sınıfı 'A1' sınıfı ve 'A2' sınıfı sertifika eğitimleri verilmektedir.
Güvenilir ve kaliteli eğitimin adresi olan ÖZEL BAYSAL SÜRÜCÜ KURSU olarak BURSA ' da gerçek anlamda akan trafikte direksiyon eğitimi veren aynı zamanda sadece sınavı geçmeye yönelik değil şehir içinde araç kullanmaya yönelik eğitim vermekteyiz .
Kurumumuz  aday memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.
SADECE SINAVI GEÇMEYE YÖNELİK DEĞİL , ARAÇ KULLANMAYA YÖNELİK BİR EĞİTİM İÇİN BİZİ TERCİH EDEBİLİRSİNİZ.


Verilen Kursların Ayrıntıları
Kurumumuz da 'B' sınıfı 'A1' sınıfı ve 'A2' sınıfı sertifika eğitimleri verilmektedir. Güvenilir ve kaliteli eğitimin adresi olan ÖZEL BAYSAL SÜRÜCÜ KURSU olarak BURSA ' da gerçek anlamda akan trafikte direksiyon eğitimi veren aynı zamanda sadece sınavı geçmeye yönelik değil şehir içinde araç kullanmaya yönelik eğitim vermekteyiz . Kurumumuz aday memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. SADECE SINAVI GEÇMEYE YÖNELİK DEĞİL , ARAÇ KULLANMAYA YÖNELİK BİR EĞİTİM İÇİN BİZİ TERCİH EDEBİLİRSİNİZ. GSM : 0506 917 80 00 TEL : 0224 222 09 86