Aydın Merkez Ozgun As

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ozgun As

merkez, AYDIN
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Gitar Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ozgun As, AYDIN MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 07.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. AYDIN ilinde hizmet veren 168 kurs/özel ders verenden 26 . sıradadır. Başta Gitar olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ozgun As, 25 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Üniversitede görev almaktayım. Hobi amaçlı başladığım enstrüman çalmayı bir ek işe dönüştürdüm. Kurs verdiğim kişilerden gelen olumlu geri dönüşler ile bu işe daha da sarıldım.
EĞER KOLAY YOLDAN GİTAR ÇALMAK İSTİYORSANIZ DOĞRU YERDESİNİZ!!!!


Gitar Nedir?

Gitar, parmakla veya pena ile çalınan, esasen sekiz şekline benzeyen, yan kısımları oval, sap üzerinde ses perdeleri olan, telli bir çalgı türüdür.
Gitar kursu almak isteyenler, müzik ile bugüne kadar ilgisi olsun olmasın başarı sağlayabilirler. Gitar çalmanın herhangi bir yaşı yoktur. Kimisi çocukken gitar kursu alabilirken, kimisi ise emeklilikten sonra bile gitar kursu alabilir. Bu konuda kurslarda yaş sınırı yoktur. Gitar kursları kişiye özel verilmelidir. Toplu halde alınan kurslar da vardır. Daha iyi verim alınabilmesi için bire bir ders alınması önemlidir. Gitar dersi almak isteyen kişiler ister toplu derslere girebilir ister bire bir olan derslere girebilir.

Verilen Kursların Ayrıntıları
KISA SÜREDE GİTAR ÖĞRENMEK İSTİYORSANIZ TAM YERİNE GELDİNİZ.