Bursa Nilüfer Sayısal Kurs Merkezi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Sayısal Kurs Merkezi

nİlüfer, BURSA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Fizik Özel Ders , TYT Kursu , LGS (TEOG) Kursu , YKS Kursu , Fizik Kursu , Matematik Kursu , AYT Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Sayısal Kurs Merkezi, BURSA NİLÜFER ve civarında hizmet vermekte olup 21.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 798 kurs/özel ders verenden 376 . sıradadır. Başta Fizik Özel Ders olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. Sayısal Kurs Merkezi, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Sayisal analiz birebir özel eğitim kurs merkezi.


Fizik Özel Ders Nedir?

Fizik, maddenin kimyasal yapısı dışında kalan genel özelliklerini, genel ya da geçici yasalara bağlı olarak, deney yoluyla incelenebilen, matematiksel olarak tanımlanabilen durum ve değişimlerini inceleyen bilim dalıdır. Özetle maddeyi, maddenin uzay-zamanda hareketini enerji ve kuvveti de dahil ederek bütün ilgili kavramlarla birlikte konu alan doğa bilimidir. Bir bakıma evren ile ilgili nasıl ve niçin sorularını cevaplamak için doğanın genel bir analizidir. Günlük hayatımızda Matematik gibi Fizik de hep karşımıza çıkan bir diğer önemli bilim dalıdır.

TYT Nedir?

YGS'nin yerine geçecek ilk oturuma Temel Yeterlilik Testi (TYT) adı veriliyor. Ancak ilk oturumlar arasındaki en büyük fark ise soru sayısı ve adayların sorumlu olduğu bölümlerde ortaya çıkıyor. YGS'de adaylar Türkçe, Matematik, Sosyal Bilimler ve Fen Bilimleri alanlarından sorumlu tutuluyordu. TYT'de ise 40 Türkçe ve 40 Temel Matematik sorusu olacak. YÖK Başkanı Saraç bu sınavın adayların temel yeteneklerini ölçmek amacıyla tasarlandığını belirtti.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Birebir fizik.