Bursa Nilüfer Seçil Ogan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Seçil Ogan

nİlüfer, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Biyoloji Özel Ders , TYT Biyoloji Kursu , AYT Biyoloji Kursu , Biyoloji Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Seçil Ogan, BURSA NİLÜFER ve civarında hizmet vermekte olup 17.06.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 818 kurs/özel ders verenden 14 . sıradadır. Başta Lise Biyoloji Özel Ders olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Seçil Ogan, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
2015 yılında Anadolu Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji bölümünden pedagojik formasyon alarak mezun oldum, yüzde yüz İngilizce olan yüksek lisans eğitimimi 17.07.2017’de Polonya Adam Mickiewicz Üniversitesi Biyoteknoloji Enstitüsü’nde tamamladım (YÖK DENKLİK BELGEM VARDIR) ve Ağustos 2017 tarihinden itibaren Bursa Nilüfer ilçesindeki Özel bir okulda Biyoloji öğretmeni olarak görev yapmaktayım.Yüksek derecede laboratuvar becerisine sahibim ve biyoloji bilimini laboratuvar ortamında uygulamalı olarak Türkçe veya İngilizce olarak öğrencilere aktarırım. İnsan ilişkileri iyi, iletişimi kuvvetli, ikna gücü yüksek, pozitif ve hayat dolu biriyim. TYT-AYT HAZIRLIK VE ARA SINIFLARA BİYOLOJİ DERSİ VERMEKTEYİM.Verilen Kursların Ayrıntıları
AYT BİYOLOJİ genel anlamda 11. ve 12. sınıf konularını kapsamaktadır. 12. sınıf son sene olmasına rağmen 2019 AYT DE bu seneden 4 soru gelmiştir. Öğrencilerin biyolojinin sistemini oturtup ezber yapmamasına yönelik çalışmalar yapmaktayım.