Bursa Nilüfer Datahouse Akademi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

DataHouse Akademi

nİlüfer, BURSA
KURUMSAL ÜYE
Kurs/Özel Ders Veren Tanıtım Videosu
Verdiği Kurslar: Word Kursu , Excel Kursu , Powerpoint Kursu , Outlook Kursu , Photoshop Kursu , Access Kursu , iOS Kursu , Kodlama Kursu , Linux Kursu , Grafik Tasarım Kursu , Autocad Kursu , Sistem Uzmanlığı Kursu , SQL Kursu , 3D Studio Max Kursu , Office Kursu , CCNA Kursu , Yazılım Kursu , CCNP Kursu , Java Kursu , Iphone Uygulama Kursu , Android Uygulama Kursu , PHP Kursu , ASP Kursu , Temel Bilgisayar Kursu , Donanım Kursu , Illustrator Kursu , Indesign Kursu , Bil. Programcılığı Kursu , HTML5 Kursu , C# Kursu , MVC Kursu , Certified Ethical Hacker Kursu , Siber Güvenlik Kursu , Online Photoshop Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
DataHouse Akademi, BURSA NİLÜFER ve civarında hizmet vermekte olup 31.07.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 896 kurs/özel ders verenden 10 . sıradadır. Başta Grafik Tasarım olmak üzere 34 farklı kurs/özel ders vermektedir. DataHouse Akademi, 122 gelen talepten 65 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
UZAKTAN ONLINE CANLI UYGULAMALI EĞİTİMLER!!!! DataHouse Akademi eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermek amacı ile kurulmus bir teknoloji firmasıdır. DataHouse, profesyonel eğitmen ve danışman kadrosuyla hem kurumsal hem de bireysel eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Vizyonu, hızla gelişen bilgi teknolojileri sektöründe sürekli artan uzman açığını kapatarak Türkiye’nin bir numaralı bilgi kaynağı olmaktır. Datahouse, Bilgi teknolojileri sektöründe Bireysel ve Kurumsal eğitimler vermektedir.

Eğitimlerinde salt teorik bilgiler değil, gerçek hayattan edinilmiş deneyimler de kullanan DataHouse kaliteli eğitim anlayışını benimseyerek yoluna devam etmektedir.

Kurumsal Gelişim Eğitimleri
Firmaların ihtiyaçları analiz edilerek oluşturulan eğitim programıyla, konusunda uzman ve sertifikali eğitmenlerin verdiği eğitimler, kurumların is süreçlerini hızlandırmak; maliyetlerin azaltılması ve rekabet gücünün arttırılmasını sağlamaktadır..

Bireysel Gelişim Eğitimleri
Datahouse Bilişim Akademisi, Microsoft Certified Systems Expert, Microsoft Certified Solution Developer, Microsoft Certified Trainer sertifikalarına sahip eğitmenleriyle bireylerin dünya çapında uzmanlar olmasını sağlayarak kariyer gelişimlerine büyük destek olmaktadır.

Uzmanlık Eğitimleri
Meslek olarak Bilişim Sektöründe yer almak isteyen kişilerin katılımına açık olan bu eğitimlerin amacı, bilgisayarı temel seviyede kullanan kişileri uluslararası standartlarda uzman seviyesine ulaştırmaktadır. Bünyesinde T.C. M.E.B Özel 2002 Bilgisayar Kursunu da barındıran DataHouse, M.E.B onaylı sertifika da verebilmektedir.

Fotoğraflar
DataHouse Akademi DataHouse Akademi DataHouse Akademi DataHouse Akademi DataHouse Akademi DataHouse Akademi DataHouse Akademi DataHouse Akademi DataHouse Akademi DataHouse Akademi


Verilen Kursların Ayrıntıları
Microsoft Excel programı işletmeler tarafından tercih edilen Office ailesinin en güçlü yazılımlarından biridir. Excel kullanımı birçok yazılımdan farklı olarak, üç seviyeden oluşmaktadır. Bunlar; Excel Temel, Excel İleri ve Excel Makro seviyeleridir.
İleri raporlama tekniklerini barındırmakla birlikte, Excel’e dair hızlı ve pratik bilgilerin verildiği, az zamanda çok iş yapabilme becerisinin edinildiği bir eğitim programıdır. Excel’e bu yönleriyle hakim bir kullanıcıya işletmeler çok fazla ihtiyaç duymaktadırlar.
Adobe Photoshop programı sayesinde yapabileceğiniz işlemlerin kesin bir sınırı söz konusu değildir. Grafiksel anlamda hayal edebileceğiniz tüm çalışmaları yapmanıza imkân tanıyor. Genel olarak yapabilecekleriniz şu şekilde sıralanabilir;
1. Logo Tasarım 2. Web Tasarım 3. Maskot Tasarım 4. Fotoğraf Manipülasyon 5. Özel Çizimler 6. Reklam Hazırlama 7. Afiş Hazırlama 8. Fotomontaj, ya da bunun gibi daha birçok farklı alanda grafik tasarım çalışması yapabilir ve en iyi şekli ile inanılmaz tasarımlar ortaya çıkarabilme şansına da sahip olabiliyorsunuz.
Neler Öğreneceksiniz ?    

? Programlamaya yönelik algoritma geliştirme   ? Programlama ve analiz mantığını oluşturma    ? Nesne Yönelimli (Object Oriented) Programlama    ? Masaüstü Uygulamaları Geliştirme   ? Veritabanı entegrasyonu ? Web Uygulamalarını geliştirme    ? Web Servislerini tasarlama ve kullanma    ? Json veri İletişim Katmanı kullanımı ? Platform bağımsız Mobil uygulama ? Kodunuzu Android ve IOS a derlemeyi ? Bulut Bilişim projelerine hazırlık aşamalarını
Grafik Tasarım eğitim paketini başarıyla tamamlayan kursiyerler, dünya çapında geçerli bir mesleğe sahip olurlar. Öğrenilen tüm bilgiler, en son ve en yaygın kullanılan grafik tasarım yazılımları ve bilgilerinden oluşur. Tüm kursiyerler bu eğitim sonrasında, grafik tasarım dünyasını tanıyacak, gereklikleri öğrenecek, trendi takip edecek bir bakış açısına da sahip olacaklardır. Kursiyerler, eğitim süresince öğrendikleri kapsamlı yazılımlar sayesinde, yazılımlar arasındaki entegrasyonu da sağlayarak, programları daha iyi ve daha pratik kullanabilme özelliğine kavuşacaklardır.
AUTOCAD, Dünyanın bir numaralı CAD yazılımları ve CAD çözümleri üreticisi Autodesk'in ürünü olan AutoCAD programı, tüm teknik bireylerin kariyerleri için önkoşul haline gelmiştir. Autodesk'in geliştirdiği programlar mühendislik ve mimarlık sektörlerine yönelik yazılımlara temel oluşturmaktadır. Bu sebeple, AutoCAD programını kullanmak teknik bireyler için diplomalarını tamamlayan bir etken haline gelmiştir.
Hedefler  ? Microsoft Windows 10 Kurulum, Yapılandırma, Yönetim ve Sorun Giderme  ? Microsoft Windows Server 2016 Kurulum, Yapılandırma, Yönetim ve Sorun Giderme  ? Network Altyapısını Planlama, Tasarlama, Hazırlama ve Yapılandırma  ? Microsoft Active Directory Kurulum, Yapılandırma, Yönetim ve Sorun Giderme  ? Microsoft IIS 7.0 - Uzak Bağlantı Hizmetleri Kurulum, Yapılandırma, Yönetim ve Sorun Giderme  
3ds Max (3D Studio Max), Autodesk firması tarafından geliştirilmiş, oldukça güçlü ve çok yönlü bir 3 Boyutlu tasarım, görsel sunum ve animasyon programıdır. Birçok alanda popüler hale gelen 3Ds Max, özellikle Mimari, Grafik Tasarım, Sinema TV, Animasyon, Endüstriyel Tasarım gibi sektörlerde etkin olarak kullanılmaktadır.
3Ds Max kursu ile yapılabilecekler neredeyse sınırsızdır. 3 Boyutlu modelleme aşamasında; mimari yapılar, otomobil, uçak gibi araçlar, insan, hayvan ve animasyon karakterlerinin gerçeğe çok yakın detaylarda tasarlanması mümkündür. Render olarak adlandırılan görselleştirme aşamasında; malzeme ve aydınlatma imkanları kullanılarak, metal, cam, sıvılar, endüstriyel yollarla üretilmiş malzemeler, kürk, saç, tüy gibi organik unsurlara sahip projeler gerçeğe yakın görsellikte sunulabilir. Program, güçlü bir animasyon modülüne de sahiptir. Kemik, kas hareketleri, karakter animasyonları ve doğa olayları 3Ds Max tarafından gerçekçi şekilde yapılabilmektedir
Eğitimin Sonunda  Katılımcılar, gelişmiş filtreleme işlemlerini yapabilecek, tablolarını başka kullanıcılarla paylaşabilecek, Özet Tablo(Pivot Table) tablo oluşturabilecek, farklı yerlerdeki verileri bütünleyebilecek (Consolidation), dosyalarını bozulmalara karşı koruyabilecek ve şifre verebilecek, basit makrolarını oluşturabilecek, veri hesap tabloları (DataTable) oluşturabilecek, Hedef arama (Goal Seek) komutunu kullanabilecek, Senaryo yöneticisi (Scenarios Manager) ile senaryolar,raporlar yaratabilecek ve bu raporların sunumu için PowerPoint ile doğru entegrasyon yöntemlerine hakim olabileceklerdir.  
CISCO CCNA:

Internet'in %85'inin Cisco networking çözümleri üzerinde çalıştığı günümüzde, kurumsal firmaların tamamına yakını network altyapıları için Cisco çözümlerini kullanmaktadır. En küçüğünden milyonlarca USD'lık network altyapılarına sahip en büyük firmalara kadar her kurum için network çözümleri yaşamsal öneme sahiptir. Bu yüzden kurumlar network altyapılarını tecrübelerine güvenebilecekleri profesyonellere teslim etmek istemektedirler. Dolayısıyla networking alanında ilerlemek isteyenlerin Cisco sertifikalarına sahip olmaları beklenmektedir. Cisco sertifikasyonları, tüm dünyada networking profesyonellerine olan yüksek talebi karşılayabilmek için hazırlanmış ve çeşitli seviyelerde network uzmanları yetiştirmek için planlanmıştır. Cisco Certified uzmanlar, network altyapılarını en verimli şekilde dizayn etmek, kurmak, iletişimi sürekli kılmak, performansı arttırmak ve altyapıdan kaynaklanan problemleri -oluşmadan- çözerek toplam network maliyetini düşürmek için gerekli uzmanlığa sahip olduklarını ispatlamış network profesyonelleridir. Bu yüzden Cisco sertifikaları, IT endüstrisinde yöneticiler tarafından kalite göstergesi olarak kabul edilen ve en fazla itibar gören networking uzmanlık sertifikalarıdır.
.NET Yazılım Eğitimi (MCSD) Nedir?

Yazılım uzmanları şirketlerin, kişilerin ve kuruluşların iş süreçlerini analiz edip ihtiyaca karşılık çözümleri üreten bireyler olarak süreçte yerlerini alırlar. Bu görüşte hazırlanan Yazılım Uzmanlığı Eğitimi, piyasanın ihtiyaç duyduğu program geliştirici, iş süreçleri çözüm geliştirici ve web programcı yetiştirmek üzere en fazla talep edilen, güncel programlama dili C# ve metotları ile hazırlanmıştır.  

.NET Yazılım Eğitimi'ne Kimler Katılmalıdır?

Eğitim, temelden başlayacak ve uygulama ağırlıklı olacağından katılımcılarda herhangi bir yazılım bilgisi aranmamaktadır. Bilgisayar programlama ve yazılım geliştirme gibi konularda uzmanlaşarak, yazılım teknolojileri alanında kariyer sahibi olmayı hedefleyen, kişiler katılabilir.  
.NET Yazılım Eğitimi İçin Gerekli Ön Bilgiler Nelerdir?

Bilişim sektöründe programcı veya yazılımcı olarak çalışan bilgi işlem personelinin veya bu işleri meslek olarak yapmak isteyen kişilerin katılması gereken eğitim programıdır.
Yazılım Uzmanlığı Eğitimine, web tabanlı uygulamalar üzerinde uzmanlaşmak isteyen ve uluslararası sertifikalarla bu bilgisini kanıtlamak isteyen kişiler katılabilir.

.NET Yazılım Eğitiminin Kariyerinize Katkıları Nelerdir?

? Kurumların ihtiyaç analizini yaparak doğru teknoloji ve hedefleri saptamanıza yardımcı olur.  
? Programlama dillerini kullanarak verimliliği yüksek seviyeye çıkaran programlar geliştirmenizi sağlar.  
? Programların analiz, bakım, test, sorun giderme işlemlerini yapmanızı sağlar.  
? Bağımsız olarak çalışarak kurum ve bireylerin yazılım ve Web çözümlerini geliştirebileceğiniz kendi işinizi oluşturmanıza kapı açar.  
? Firmalarda Uygulama Geliştirici, Analist Programcı, Yazılım Geliştirici, Yazılım Uzmanı, Proje Lideri, Bilgi İşlem Uzmanı gibi unvanlarla çalışabilmenizi sağlar.  

Neler Öğreneceksiniz ?  

? Programlamaya yönelik algoritma geliştirme  
? Programlama ve analiz mantığını oluşturma  
? Nesne Yönelimli (Object Oriented)  Programlama  
? Web Uygulamalarını geliştirme  
? Web Servislerini tasarlama ve kullanma  
? Masaüstü Uygulamaları Geliştirme  
 


 Eğitim Sonunda Hangi Teknolojilerde Uzmanlaşacağım?
 
? Microsoft Visual Studio ile C#.NET Teknolojisi  
? ASP. NET ile Web Uygulama Geliştirme Teknolojileri  
? ADO. NET ile Data Erişim Teknolojileri  
? Object Oriented Programming Teknolojisi  
? XML Servisleri ile Dağıtık Uygulama Teknolojileri  
? UML Teknolojisi  
? Windows Communication Foundation ve Windows Presentation Foundation
Yazılım Eğitimi:

C#.Net’e Giriş, .Net Framework Platformuna Genel Bakış
Ado.Net İle Veri Erişim Teknolojisi
Veri tabanı Kavramına Giriş, SQL Cümlelerine Genel Bakış
Asp.Net
İleri C# Uygulamaları

CEH
Sertifikaya sahip danışmanlar bir hacker gibi sistemleri tarayarak açıkları tespit ediyor ve
içeri dalmaya çalışıyor. Sonrasında bu sistem açıkları ve bunların kapatılması konusunda
detaylı raporlar hazırlıyorlar, güvenlik sistemlerini kırma yönünde yapılan saldırılara
karşın yeni metodolojiler geliştiriyorlar. Tabi bunların hepsi etik bir biçimde yapılıyor. BT
güvenlik danışmanı olarak çalışan CEH sertifikalı uzmanlar yılda 50.000,00 TL üzerinde
gelir elde etmektedir. Halen U.S. Army, U.S Air Force, FBI, CIA, US Department of
Defense, Ministry of Defense UK ve benzer pekçok kurumda “CEH (Certified Ethical
Hacker)” sertifikasyonuna sahip güvenlik uzmanları çalışmaktadır. Eğitilen kişiler,
dünyadaki en ileri hacking teknolojileri konusunda bilgi sahibi olacak ve nasıl önlem
alacaklarını detaylı olarak öğrenecekler. Laboratuvar ortamında uygulamalı olarak
gerçekleştirilecek eğitim sonunda Bilişim Eğitim Merkezi bünyesindeki Prometric Test
Merkezince verilecek on-line sınavla alınacak CEH sertifikası sonunda katılımcılar, tüm
dünyada geçerli olan az sayıda “Certified Ethical Hacker” unvanına sahip olacaktır. FBI,
CIA gibi dünyanın güvenliğe en önem veren kurumlarında aranan bu sertifika ile
Türkiye’de ve uluslararası platformda ayrıcalıklı bir konuma geleceksiniz.
Online Canlı Uzaktan UYGULAMALI Eğitim.