Bu kursu paylaş
0 Yorum

ÜMİT SÜRÜCÜ KURSU-İŞ MAKİNELERİ OPERATÖR YETİŞTİRME KURSU

osmangazİ, BURSA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Sürücü Kursu , Kule Vinç Oper. Kursu , G SINIFI EHLİYET Kursu , İş Makineleri Operatörlüğü Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
ÜMİT SÜRÜCÜ KURSU-İŞ MAKİNELERİ OPERATÖR YETİŞTİRME KURSU, BURSA OSMANGAZİ ve civarında hizmet vermekte olup 28.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 458 kurs verenden 220 . sıradadır. Başta Sürücü olmak üzere 4 farklı kurs vermektedir. ÜMİT SÜRÜCÜ KURSU-İŞ MAKİNELERİ OPERATÖR YETİŞTİRME KURSU, 1 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
ÜMİT  İŞ MAKİNELERİ OPERATÖR YETİŞTİRME KURSU  30.YILDIR  BEKOLODER ,EKSKAVATÖR,FORKLİFT,TAVAN VİNCİ, MOBİL VİNÇ ,SİLİNDİR,PERSONEL YÜKSELTİCİ  ,İŞ KAMYONU ,BETON POMPASI.. vb G SINIFI  MİLLİEĞİTİM ONAYLI SERTİFİKA VERMEYE YETKİLİDİR. FİRMANIZIN İHTİYACI DOĞRULTURSUNDA ,KALİTELİ EĞİTİM ,UZMAN KADROMUZLA SİZE DE HİZMET VERMEK İSTERİZ

ümit iş makineleri operatör yetiştirme kursu   KIBRISŞEHİTLERİ MAH. ULUYOL  CD.ELİF İŞ HANI KAT:2  (KENTMEYDANI ULUYOL GİRİŞİ YKB BANKASININ KARŞISI) Osmangazi /Bursa

VİZYONUMUZ
Eğitime yönelik arz ve talebin buluşma noktası, Ürettiğimiz etkili çözümler, verdiğimiz kaliteli eğitim programları, Değişimden, Uzlaşmadan, Paylaşımdan, Sürekli Gelişimden yana, bütünsel kaliteye inanmış bir eğitim danışma merkezi olmak.

MİSYONUMUZ
·         İşgücü piyasasındaki eğitim olanaklarının yaygın kitlelere ulaşmasını sağlamak
·         Eğitim olanaklarına ait bilgi kaynaklarının artmasını sağlamak
·         Maliyetleri düşürmek amacıyla belirli faaliyetlerini dışsallaştıran işletmelere düzenli hizmet vermek.
·         Vasıflı işgücü talebine uygun arzın yaratılması için eğitim programları düzenlemek.
·         Kurum ve bireylerin eğitim ve toplam kalite yönetimi sistemleri ihtiyaçlarını bilimsel yöntemlerle tesbit ve ihtiyaçları analiz ederek, etkili çözümlerle gelişimlerine pozitif katkıda bulunmaktır.

DEĞERLERİMİZ
·         Güvenirlilik
·         İnsan ve Müşteri Odaklılık
·         Kaynak Yönetimi ve Verimlilik
·         Bilimsellik ve Profesyonellik
·         Özgüven
·         Bütünsel Kalite
·         Kurum Kültürü
·         Uzlaşma
·         Gizlilik
·         Değişim ve Gelişim
·         Paylaşım


Verilen Kursların Ayrıntıları
ÜMİT İŞ MAKİNELERİ OPERATÖR YETİŞTİRME KURSU 30.YILDIR BEKOLODER ,EKSKAVATÖR,FORKLİFT,TAVAN VİNCİ, MOBİL VİNÇ ,SİLİNDİR,PERSONEL YÜKSELTİCİ ,İŞ KAMYONU ,BETON POMPASI.. vb G SINIFI MİLLİEĞİTİM ONAYLI SERTİFİKA VERMEYE YETKİLİDİR. FİRMANIZIN İHTİYACI DOĞRULTURSUNDA ,KALİTELİ EĞİTİM ,UZMAN KADROMUZLA SİZE DE HİZMET VERMEK İSTERİZ ümit iş makineleri operatör yetiştirme kursu tel:0546 916 29 16---0224 222 98 30 KIBRISŞEHİTLERİ MAH. ULUYOL CD.ELİF İŞ HANI KAT:2 (KENTMEYDANI ULUYOL GİRİŞİ YKB BANKASININ KARŞISI) Osmangazi /Bursa
Sınıfı sürücü belgesi ne işe yarar?

G sınıfı ehliyet aldığınızda kullanacağınız iş makinesi ile trafiğe çıkmanıza olanak sağlar. Kullandığınız iş makinesi için almış olduğunuz operatörlük belgesi ile trafiğe çıkamayacağınız için iş makinesi operatörlük sertifikanızı trafik tescil kuruluşuna götürerek ehliyetinize tescil ettirmeniz gerekmektedir. Ancak kullandığınız iş makinesi trafiğe çıkmaya elverişli yada uygun değilse belgenizi tescil ettirmenize gerek yoktur. Çünkü trafiğe kapalı alanlarda sizden G sınıfı ehliyet yerine sizden operatörlük belgesi istenecektir.

G Sınıfı Ehliyeti Kimler Alır?

G sınıfı ehliyeti iş makinesi kullanacak olan operatörler alır. 2918 sayılı Trafik Yönetmeliği, İş Kanunu ve diğer ilgili mevzuatlara göre her motorlu taşıt kullanan kişilerin bir belgesi olması gerekmektedir.

G Sınıfı Ehliyet Alındığında Bütün İş Makinelerini Kullanabilir miyim?

Hayır. Her iş makinesinin teknik özellikleri ve kullanım şekli farklı farklıdır. Örnek vermek gerekirse bir silindir ile forklift birbirinden farklı özelliklere sahip makine türleridir. Silindir türü iş makineleri zemini sıkıştırırken forklift türü iş makineleri istifleme yapar. Bu yüzden almış olduğunuz sertifikayı G sınıfı ehliyete çevirmeniz durumunda hangi operatörlük belgesini almış iseniz o makine türünü kullanabilirsiniz.

G Sınıfı İş Makinesi Ehliyetini Kimler Verir?

Bu ehliyet türünü Milli Eğitim Bakanlığından ruhsatı olan İş Makinası Kursları tarafından verilmektedir.

G Sınıfı Ehliyeti Almak İçin Ne yapılır?

Bu iş makinesi ehliyetini alabilmek için öncelikle aşağıdaki şartları sağlamanız gerekmektedir;

Bu şartlar sırasıyla şu şekildedir;

18 yaşını doldurmanız gerekir,
En az ilk okul mezunu olmanız gerekir,
Türk Ceza Kanunun 188, 190, 191 ve diğer ehliyet almaya sakınca olan maddelerden hüküm giyilmemiş olunması gerekir.
Sağlık yönünden iş makinesi operatörü olmaya engel teşkil edecek sağlık sorunlarının olmaması gerekir.
G Sınıfı Ehliyetin Fiyatı Ne Kadar?

Bu belge türünün ücreti makinenin teknik özelliklerine göre değişiklik arz eder. Bir forklift ehliyeti ile kule vinç ehliyetinin kurs ücretleri farklıdır. İstanbul ili ile başka bir ildeki iş makinesi operatörlük kursunun fiyatları da değişik olabilir. Bunun için size en yakın bir iş makinesi kursuna giderek fiyatlar hakkında detaylı bilye sahip olabilirsiniz.

Yorumlar