Bursa Yıldırım Yunus Emre Küçük

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Yunus Emre KÜÇÜK

yildirim, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Edebiyat Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , Edebiyat Özel Ders , Türkçe Özel Ders , TYT Türkçe Kursu , KPSS Türkçe Kursu , AYT Türk Dili ve Edebiyatı Kursu , TYT Kursu , YKS Kursu , YÖS Kursu , Açık Lise Kursu , Akşam Lisesi Kursu , Edebiyat Kursu , Etüt Kursu , Liseler İçin Arasınıf Etüt Kursu , Temel Lise Kursu , Türkçe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Yunus Emre KÜÇÜK, BURSA YILDIRIM ve civarında hizmet vermekte olup 28.12.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 893 kurs/özel ders verenden 81 . sıradadır. Başta YKS olmak üzere 18 farklı kurs/özel ders vermektedir. Yunus Emre KÜÇÜK, 155 gelen talepten 9 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Uludağ Üniversitesi - TÜRK DİLİ ve EDEBİYATI bölümü mezunuyum. Öğrencilik döneminde bölüm birinciliği aynı zamanda mezuniyetimde bölüm üçüncüsü olarak eğitim hayatımı noktaladım. Akabinde Kolejlerde ve kurs merkezlerinde başlayan çalışma hayatına Bursa Büyükşehir Belediyesi kurs merkezinde Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni olarak devam etmekteyim. Çalışma dönemimde özel ders tecrübesi olmakla birlikte TYT Türkçe dalında yazdığım konu anlatım fasikülleriyle ders vermekteyim.  


Lise Edebiyat Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik edebiyat özel dersi verilir.

Ortaokul Türkçe Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik türkçe özel dersi verilir. Günümüzde eğitim ve öğretim her geçen daha fazla büyük önem arz etmeye başlarken sizlerde kendinize ders konusunda takviye yaparak geliştirebilirsiniz. Özel ders, kişinin derse daha fazla odaklanarak eksik yanlarının hızlı bir şekilde giderilmesi adına önemlidir. Zorlu eğitim şartları ve istenilen mesleğe sorunsuz bir şekilde ulaşarak hayaline kavuşabilme istekleri doğal olarak hem velileri hem de öğrencileri farklı bir yollara sürüklemektedir. Eğitim sistemi içerisinde yer alan ve mutlaka bilinmesi gereken dersler içerisinde Türkçe bulunuyor. Sizlerde Türkçe dersin her bir konu içeriğinde kendinizi daha fazla geliştirebilmek adına Türkçe Özel Ders yoluna başvurmaya çalışabilirsiniz. Kısa sürede hiçbir şekilde zorluk çekmeden Türkçeyi öğrenerek kendinizi geliştirebilme şansına sahip olacaksınız.

Özel Ders Ne Fayda Sağlar?

Baktığımızda artık hemen her öğrenci okullarda yeterli düzeyde eğitim görememesi ya da sayısal dersler de yeterliyken sözeller de tam olarak randıman sağlayamaması doğal olarak sınav sonrasında istenen puanlara erişememesine neden olacaktır. Yüksek kalitede verilen Türkçe Özel ders sayesinde artık sizlerde Türkçe derslerini hem zevkle dinleyecek hem de kendinizi yetersiz gördüğünüz yerde ilerletebilme ayrıcalığına sahip olacaksınız. Tüm bunların yanı sıra Türkçe Dersinin de en eğlenceli taraflarını öğrenmeye başlarken Türkçe Özel Ders Fiyatları için çok yüksek rakamlar ödemenize gerek kalmadan çocuklarınızın derse odaklanarak öğrenmelerini sağlayabilirsiniz. Eğitim hayatına daha fazla sarılan çocuklar için özel ders son derece büyük önem arz etmektedir. Diğer dersler kadar Türkçenin de mutlaka ama mutlaka öğrenilmesi gerekiyor.

Her çocuk kendi başına derslere yeteri kadar ilgi gösterip konuları pekiştiremezken alınacak özel ders hizmetleri sayesinde dersi daha iyi bir şekilde kavrama şansına sahip olabilecektir. Bu sebepten dolayı Türkçe Özel Ders Faydaları son derece fazladır. Sizlerde hemen tüm bu olanaklardan vakit kaybetmeden yararlanarak ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Öğrenciler açısından mutlaka özel dersin alınması gerekiyor. Çünkü öğrenci anlamadığı konuları tekrar tekrar sorarak konuları geçiştirmezken daha fazla özel ders ile birlikte derse konsantre de olmaya başlar. Bu sebepten dolayı her öğrenci bu tür imkânlardan yararlanmalıdır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
TYT - TÜRKÇE
TYT- TÜRKÇE ve AYT - TÜRK EDEBİYATI
LİSE DİL ve ANLATIM - TÜRK EDEBİYATI
TÜRKÇE ve TÜRK EDEBİYATI
Lise derslerine yardımcı olmak Türkçe ve Edebiyat dersi(TÜRK DİLİ ve EDEBİYATI