Denizli Merkez Akademi Evrim İç Mimarlık Ve Dekorasyon Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Akademi Evrim İç Mimarlık ve Dekorasyon Kursu

merkez, DENİZLİ
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Archicad Kursu , SketchUp Kursu , Autocad Kursu , 3D Studio Max Kursu , Mimari Proje Kursu , İç Mimarlık Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Akademi Evrim İç Mimarlık ve Dekorasyon Kursu, DENİZLİ MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 27.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. DENİZLİ ilinde hizmet veren 244 kurs/özel ders verenden 31 . sıradadır. Başta 3D Studio Max olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Akademi Evrim İç Mimarlık ve Dekorasyon Kursu, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
3ds Max- Archicad - Autocad özel ders ve grup eğitimi.


Archicad Nedir?

ArchiCAD, Graphisoft tarafından mimarlar için üretilen 3B BDT (Bilgisayar Destekli Tasarım - Computer Aided Design / CAD) yazılımıdır. Graphisoft, 1984 yılında Macaristanda kurulmuştur. Firma Apple ile işbirliği yaparak, ArchiCAD yazılımını Apple kişisel bilgisayarlar için piyasaya sürmüştür.

SketchUp Nedir?

SketchUp, mimarlar, mühendisler, film yapımcıları, oyun geliştiricileri ve 3 boyutlu modelleme gerektiren hemen her alandaki kullanıcılar için tasarlanmış bir 3B Modelleme yazılımıdır. Arayüzü diğer çizim programları kadar karmaşık olmayan, sade bir arayüze sahiptir.