Denizli Merkez Bahri Ertaş

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Bahri Ertaş

merkez, DENİZLİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Fizik Özel Ders , Fizik Özel Ders , TYT Kursu , YKS Kursu , Fizik Kursu , TYT Fizik Kursu , AYT Kursu , AYT Fizik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Bahri Ertaş, DENİZLİ MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 05.12.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. DENİZLİ ilinde hizmet veren 244 kurs/özel ders verenden 45 . sıradadır. Başta Fizik olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Bahri Ertaş, 10 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
22 Yıllık Özel okul ve dershane öğretmenliği tecrübemle Fizik dersini kolay ve zevkli hale getirerek anlatıyorum. Ara sınıflar ve ( Tyt –Yks ) sınavları için  her seviyede öğrenciye ders verebilirim. Fizik dersini profesyonelinden almak istiyorsanız doğru kişiyi buldunuz.


Lise Fizik Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik fizik özel dersi verilir.

Fizik Özel Ders Nedir?

Fizik, maddenin kimyasal yapısı dışında kalan genel özelliklerini, genel ya da geçici yasalara bağlı olarak, deney yoluyla incelenebilen, matematiksel olarak tanımlanabilen durum ve değişimlerini inceleyen bilim dalıdır. Özetle maddeyi, maddenin uzay-zamanda hareketini enerji ve kuvveti de dahil ederek bütün ilgili kavramlarla birlikte konu alan doğa bilimidir. Bir bakıma evren ile ilgili nasıl ve niçin sorularını cevaplamak için doğanın genel bir analizidir. Günlük hayatımızda Matematik gibi Fizik de hep karşımıza çıkan bir diğer önemli bilim dalıdır.