Denizli Merkez Bekir Mican

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Bekir Mican

merkez, DENİZLİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İspanyolca Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Bekir Mican, DENİZLİ MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 07.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. DENİZLİ ilinde hizmet veren 158 kurs verenden 20 . sıradadır. Başta İspanyolca olmak üzere 1 farklı kurs vermektedir. Bekir Mican, 4 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
Üniversite eğitimimi Arjantinde Universidad de Palermo üniversitesinde aldım. Psikoloji bölümü mezunuyum. 5 yıldır aktif olarak sözlü ve yazılı tercümanlık yapmaktayım. Bazı dil kurslarında ispanyolca ve portekizce öğretmenliği yaptım. Anadili seviyesinde ispanyolca konuşabilmekteyim. İstek doğrultusunda Skype üzerinden de ders verebilirim.


Verilen Kursların Ayrıntıları
Üniversite eğitimimi Arjantinde Universidad de Palermo üniversitesinde aldım. Psikoloji bölümü mezunuyum. 5 yıldır aktif olarak sözlü ve yazılı tercümanlık yapmaktayım. Bazı dil kurslarında ispanyolca ve portekizce öğretmenliği yaptım. Anadili seviyesinde ispanyolca konuşabilmekteyim. İstek doğrultusunda Skype üzerinden de ders verebilirim. İlk deneme dersi ücretsizdir. İrtibat ve detaylı bilgi için=05511208484

Yorumlar