Denizli Merkez Yedi İklim

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Yedi İklim

merkez, DENİZLİ
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: TYT Kursu , KPSS Kursu , ALES Kursu , DGS Kursu , YDS Kursu , YKS Kursu , Açık Lise Kursu , Akşam Lisesi Kursu , Etüt Kursu , Liseler İçin Arasınıf Etüt Kursu , Temel Lise Kursu , KPSS-A Kursu , YKS Dil Sınavı Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Yedi İklim, DENİZLİ MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 12.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. DENİZLİ ilinde hizmet veren 315 kurs/özel ders verenden 8 . sıradadır. Başta KPSS olmak üzere 13 farklı kurs/özel ders vermektedir. Yedi İklim, 69 gelen talepten 40 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Yediiklim Akademi, KPSS Öğretmenlik, KPSS Memurluk, KPSS-Müfettişlik, KPSS-Uzmanlık, ALES (Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitim Sınavı), YDS (Yabancı Dil Sınavı), DGS (Dikey Geçiş Sınavları), Genel İngilizce hazırlık kursları Ve üniversiteye hazırlık kursları (YKS-TYT-AYT) ile; iş hayatı ve akademik kariyer için tam donanımlı, sektörde aranan değerlere sahip bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir

2003 yılında yayıncılık, 2006 yılında eğitim hayatına başlayan YEDİİKLİM AKADEMİ, yayınlarındaki tutarlılık ve gerçek sınav formatına yakın özgün içerikler sayesinde Türkiye'nin ilk akla gelen kurumu olmuştur. Kurumsal yapısı, güçlü yayın desteği, profesyonel öğretmen kadrosu, verimli eğitim ve çalışma ortamı, bireysel rehberlik hizmeti, yenilikçi, dinamik ve rekabetçi eğitim anlayışımız ile kısa zamanda Denizli'de saygın bir kurs olarak yerini almıştır.

Denizli kadromuzdaki akademik ve uzman öğreticiler, tüm Türkiye'deki 75 Şubemizde kullanılan yayınların yazar kadrosu olmanın gururunu taşımaktadır. Her biri yılların verdiği deneyimle beraber alanında uzmanlaşmış dinamik eğitmen kadrosu, bilimsel yenilikçi eğitim ve öğretim teknikleriyle, kişiye özel meslek danışmanlığı ve rehberlik hizmetleri sunan, başarıyı kendisine hedef edinmiş öğrenci odaklı tek kurumdur.

Yediiklim Akademi, KPSS Öğretmenlik, KPSS Memurluk, KPSS-Müfettişlik, KPSS-Uzmanlık, ALES (Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitim Sınavı), YDS (Yabancı Dil Sınavı), DGS (Dikey Geçiş Sınavları), Genel İngilizce hazırlık kursları ile; iş hayatı ve akademik kariyer için tam donanımlı, sektörde aranan değerlere sahip bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir.Denizli’de yeni açılan şubemizde de 2500 m²’lik alana yayılmış toplam 23 derslik, 150 kişilik kütüphane, 100 kişilik seminer salonu ile çağın gereksinimlerine uygun, konforlu eğitim hizmeti sunmaktayız.

Öğrencilerimizin sınavlardaki başarıları, dereceleri ve kamu kurumlarına yerleştirme oranlarımızdaki yükseliş, doğru yolda ilerlediğimizin ve aynı zamanda sektördeki lider olma vizyonumuzun da önemli bir göstergesidir.

Fotoğraflar
Yedi İklim Yedi İklim Yedi İklim Yedi İklim Yedi İklim Yedi İklim Yedi İklim Yedi İklim Yedi İklim Yedi İklim


Verilen Kursların Ayrıntıları
Her öğrencinin hazır bulunuşluk düzeyleri, öğrenme yöntemleri, ilgi ve yetenekleri farklıdır. Kişiye özgü öğretim modelinde öğrencilerin bu kişisel farklılıkları dikkate alınarak öğretim süreçleri planlanır. Bu eğitim modelinde; kişiye özgü öğretim teknikleri kullanılır. Alanında yetkin ve deneyimli öğretmen kadrosuyla ;


· Öğrencilerimizin iyi bir gelecek elde edecekleri üniversiteyi kazanmalarını sağlanır,

· Öğrencinin gereksinim duyduğu tüm sınavlara yönelik bilgi ihtiyaçları karşılanır,

· Yoğunlaştırılmış ders etüt ve soru çözümleri uygulanır.

· Öğrencilerimizin kurumda girdikleri sınavlar takip edilerek, eksiklikleri belirlenir. Bu eksiklikler birebir çalışmalarla giderilir.
· Kurumumuzda yapılacak olan deneme sınavlarının yanı sıra, öğrencilerin Türkiye genelinde yapılan sınavlara katılımlarını sağlayarak on binlerce kişi arasındaki bilgi düzeyini ölçmeleri sağlanır.
Öğrencilerin Seviyelerine Uygun Sınıflar, Sınava Yönelik Pratik ve Etkili Eğitim , KPSS B'ye Özel Öğretmen Kadrosu , Denizli'nin En Fazla Ders Veren KPSS B Memurluk Kursu, Haftanın 6 Günü Birebir Soru Çözüm İmkânı  , Farklı Gruplarda Ders Telafi İmkânı  , KPSS Formatında 15 Adet Türkiye Geneli Deneme Sınavı  Haftanın 7 Gün Kütüphane Hizmeti Modern Amfi Sınıflar, KPSS B Memurluk Atamaları İle İlgili Mesaj Yoluyla Sürekli Bilgilendirme, Uzman Kişiler Öncülüğünde Rehberlik Hizmeti

Branşınıza ve Matematik Seviyelerine Uygun Sınıflar,
Sınav Yönelik Etkili Eğitim Sistemi,
ALES'e Özel Öğretmen Kadrosu,
Denizli'nin En Yüksek Ders Saat Sayısı,
Haftanın 6 Günü Birebir Soru Çözüm İmkânı,
Farklı Gruplarda Ders Telafi İmkânı,
ÖSYM Formatında ALES Türkiye Geneli Denemeleri,
Profesyonel Rehberlik Hizmeti.
HEDEFİNİZ BAŞARIYSA, TERCİHİNİZ YEDİİKLİM OLSUN!
%85 KAZANDIRMA ORANI ile Denizli'nin En çok kazandıran DGS KURSU,
DENİZLİ'NİN EN YÜKSEK DERS SAAT SAYISI,
DGS'DE UZMAN EĞİTİM KADROSU,
DGS'YE ÖZEL KAYNAKLAR,
MATEMATİĞİM ZAYIF DİYENLER için TEMEL MATEMATİK EĞİTİMİ,
FARKLI GRUPLARDA DERS TELAFİ İMKANIİ,
BİREBİR SORU ÇÖZÜM ETÜTLERİ,
SAYISAL ve SÖZEL MANTIK SORU ÇÖZÜM TEKNİKLERİ,
ÖSYM FORMATINDA 30 ADET TÜRKİYE GENELİ DENEME SINAVI,
ÜCRETSİZ SORU BANKASI,
ÜCRETSİZ ÇIKMIŞ SORULAR KİTABI,
DGS SONRASI TERCİH HİZMETİ,
YOĞUN SINIF ETÜTLERİ,
BİREBİR SORU ÇÖZÜMLERİ...
Türkiye'nin En Başarılı Eğitim Kurumu Sunar!
Sınavda ihtiyaç duyacağınız tüm gramer konuları
Tüm Akademik hayatınızda kullanabileceğiniz çeviri çalışmaları
3000'den fazla kelimenin sınıf çalışmalarıyla kazanımları
Türkiye Geneli Denemelerin açıklamalı çözümleri            
1000'den fazla çıkmış soruların çözümleri  
15.000 Soru Çözümü
 Doyurucu Kaynaklar
Yoğun Ders Programı
YDS Formatında Deneme Sınavları
YDS Konusunda Uzman Eğitmenler
Toplam 150 Saat Eğitim
30 Saat Genel Tekrar
5 Adet YDS Türkiye geneli deneme sınavı yapılcaktır

Derslerin Türkiye'deki başarı ortalamaları ve müfredatlarını gözönüne alarak ders programlarını, sürelerini belirlemekteyiz.

YEDİİKLİM AKADEMİ'de  KPSS - A kurs programımızda Alan desleri 500 saat, GK-GY 230 saat  olarak verilmektedir.