Denizli Merkez Ece Kahvecioğlu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ece Kahvecioğlu

merkez, DENİZLİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Tarih Özel Ders , AYT Tarih Kursu , Tarih Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ece Kahvecioğlu, DENİZLİ MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 15.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. DENİZLİ ilinde hizmet veren 244 kurs/özel ders verenden 164 . sıradadır. Başta Lise Tarih Özel Ders olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ece Kahvecioğlu, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Pamukkale üniversitesi fen edebiyat fakültesi tarih öğretmenliği öğrencisiyim kendimi bu alanda ilerletmek istiyorum ve ihtiyacı olan kardeşlerime de uygun fiyata ders vermek istiyorum


Lise Tarih Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik tarih özel dersi verilir.

AYT Tarih Nedir?

AYT kısmında tarih soruları iki test grubunda çıkmaktadır.Bunlardan biri 40 soruluk türk dili ve edebiyatı ile sosyal bilimler kısmıyken diğeri ise 40 soruluk sosyal bilimler 2 kısmıdır. Bahsedilen ilk gruptaki 40 sorunun 9 - 10 tanesi tarih – 1 olarak geçmekte iken ikinci gruptaki 40 sorunun 10 - 11 tanesi tarih – 2 olarak adlandırılmaktadır. Tarih – 1 soruları eşit ağırlık ve sözel puan türlerine etki etmektedir. Tarih – 2 soruları ise sadece sözel puan türüne katkı sağlamaktadır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Drama yöntemi ile olayların aklınızda kalmasını sağlayarak eğlenceli dersler işliyoruz
Kodlama yöntemleri ile ve kolay soru çözme teknikleri ile tarihte 1-0 öne geçmek ister misin