Denizli Merkez Muhammet Altuntaş

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Muhammet Altuntaş

merkez, DENİZLİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Fizik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Muhammet Altuntaş, DENİZLİ MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 18.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. DENİZLİ ilinde hizmet veren 254 kurs/özel ders verenden 53 . sıradadır. Başta Fizik olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Muhammet Altuntaş, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Marmara üniversitesi fizik öğretmenliği mezunuyum. Lise fizik dersleri, YGS ve LYS' ye yönelik fizik alanında özel ders vermek istiyorum. Bu alanda 6 yıllık deneyimim var.

Ayrıca Van Yüzinci Yıl Üniversitesinde doktora yapıyorum. İngilizceyi iyi derecede bilirim.


Fizik Nedir?

Maddenin kimyasal yapısındaki değişiklikler dışında kalan genel özelliklerini, genel ya da geçici yasalara bağlı, deney yoluyla incelenebilen, matematiksel olarak tanımlanabilen durum ve devinimlerini konu alan bilim dalıdır.

Fizik bilimi insanların doğada gerçekleşen  olayları açıklama isteğinden doğdu. Bu duruma uygun bir başka tanımla; Fizik; doğayı anlama, doğal olayların neden ve sonuçlarının öğrenme ve bunları matematiksel metotlarla ifade etme işidir.

Fizik bilimiyle uğraşan bilim insanlarına fizikçi denir. Fizikçi bilimsel metotlar kullanarak maddenin temel özeliklerini inceler. Bu incelemelerini yaparken fizik biliminin sorgulanabilir, denenebilir, yanlışlanabilir ve elde edilen verilere dayandırılabilir olduğunu bilir.

Fizikçilerin amacı, doğaya insanlığın yararına olacak şekilde yön verebilmektir.

Verilen Kursların Ayrıntıları
Lise 9, 10, 11, 12 ; YGS; LYS Fizik