Denizli Merkez Selin Kalkan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Selin Kalkan

merkez, DENİZLİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Selin Kalkan, DENİZLİ MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 16.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. DENİZLİ ilinde hizmet veren 278 kurs/özel ders verenden 36 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Selin Kalkan, 40 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba ben Pamukkale üniversitesi İngiliz dili ve edebiyatı bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Pedagojik formasyon belgem var ve ingilizce ödevler sınavlar ve genel eğitim verebilecek düzeydeyim.


İngilizce Nedir?

İngilizce, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, Amerika Birleşik Devletleri, Anglofon Karayipler, Avustralya, İrlanda Cumhuriyeti, Kanada ve Yeni Zelanda'da yaşayanların çoğunun ana dilidir. İkinci dil ve resmî dil olarak dünya genelinde, özellikle İngiliz Milletler Topluluğu ülkeleri ve çok sayıda uluslararası örgüt tarafından da kullanılmaktadır. Modern İngilizce, ana dili farklı olan insanların konuştuğu ilk "küresel ortak dil" olarak tanımlanmaktadır.İngilizce iletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi alanlarında egemen uluslararası yardımcı dildir. Dilin Britanya Adaları'ndan öteye yayılmasında Britanya İmparatorluğu'nun büyük payı vardır. Amerika Birleşik Devletleri'nin II. Dünya Savaşı sonrasında artan ekonomik ve kültürel etkisi, İngilizcenin benimsenmesini önemli şekilde hızlandırmıştır.

Yabancı Dil Nedir?

İnsanların doğduğu ülkede konuşulmayan, ancak başka bir milletle iletişim kurmak için öğrenilmesi gereken dile yabancı dil denir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
İngilizceyle alakalı her konuda yardımcı olabilirim. Sınavlar,ödevler,projeler...