Denizli Merkez Tuğba Tunç

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Tuğba Tunç

merkez, DENİZLİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Tuğba Tunç, DENİZLİ MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 20.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. DENİZLİ ilinde hizmet veren 319 kurs/özel ders verenden 179 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 15 farklı kurs/özel ders vermektedir. Tuğba Tunç, 49 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhablar, Ben Tuğba Hoca. Pamukkale Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı son sınıf öğrencisiyim.
*Pedagojik formasyonumu tamamladım. Mustafa Kaynak Anadolu Lisesi 10. sınıf öğrencilerle stajımı gerçekleştirdim.
*Ted Denizli College 1st ELT Conference'a katılarak etkinliği tamamladığım ve değerli hocalardan aldığım eğitimi belgelediğim sertifikam mevcut.
*Turkish-American ASSOCIATION programını tamamladığım sertifikam mevcut.
*Pamukkale Conference of English Studies'te (PACES) gerçekleştirdiğim konferansımın sertifikası mevcut.
*Denizli Rota Özel Eğitim Kurumunda 2017-2018 seneleri arasında ingilizce grup ve özel ders verdim.
*Teog/Sınava hazırlanma gruplarıyla çalıştım
*Freelance olarak uzun zamandır özel ders vermekteyim.
Misyonum ingilizcenin 'ders' kalıbı dışına çıkarak 'dil' olduğu gerçeğiyle ilerlemek yönündedir. Öğrenci odaklı,interaktif öğrenmeyi hedefliyorum.

Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları
Els bazlı liseye yardımcı özel ders ve grup dersi verebilirim. Fakat sınava yönelik çalışmalarda test teknikleri odaklı bir kurum veya kişiden yardım alınmalıdır.
En iyi sonuc aldigimiz grup :)
Daha once 4 ve 5. Siniflarla calistim. Ogrencimin durumuna gore sekillense de genelde benim calismayi en yararli buldugum gruptur. Karikaturlu sorulari cozmeyi seven ve oyun oynayarak ogrenmenin en uygun oldugu gruptur, eglenerek interaktif öğrenme uygulamasına açıktırlar.
Cocuk yasta edinilen dil ogrenim yetenegi her acidan daha avantajlidir. Henuz gerekli,gereksiz,dogru veya yanlis herhangi bir bilgi bombardimanina turulmamis zihinler icin ogrenim daha kolay ve kalicidir.
Spesifik olarak bu alan uzerine egitim almadigim icin basit ve yemek kurallari verdikten sonra is ingilizcesinde uzman programlarla calismanizi tavsiye ederim.
Spesifik olarak iş ingilizcesi eğitimi almadığım için yalnızca basit ve temel kurallarda yardımcı olabilir daha sonrasında alanında uzman hocalarımıza ve programlarımıza yönlenmenizi tavsiye ederim.
Rota’da görevde olduğum 2017-2018 tarihleri arasında ağırlıklı olarak son sınıf, seyrek olarak da 6. Ve 7. sınıf özel ders ve grup öğrencileriyle sınava yönelik çalışmalar yaptım.