Denizli Merkez Yusuf Verim

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Yusuf Verim

merkez, DENİZLİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İstatistik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Yusuf Verim, DENİZLİ MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 08.07.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. DENİZLİ ilinde hizmet veren 256 kurs/özel ders verenden 86 . sıradadır. Başta İstatistik olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Yusuf Verim, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Süleyman Demirel Üniversitesi - Ekonometri mezunuyum. (Yeni mezun oldum bilgiler taze)
İstatistik adı altında her türlü ders verebilirim. Okulu derece ile bitirmemin sebebi istatistik alanında iyi olmam sayesinde.
Makul bir fiyat ile ders verebilirim. ( istatistik , ekonometri , veri analizi , istatistiksel kalite kontrol vb. )


İstatistik Nedir?

Anket hazırlama, anketin test edilmesi ve uygulanması, bilimsel araştırma ve istatistik, istatistik analiz basamakları, verilerin sınıflandırılması, parametrik testler, parametrik olmayan testler, korelasyon analizi, regresyon analizi vb. konular istatistik kursunun içeriğini oluşturur.

Verilen Kursların Ayrıntıları
Çoğu Pamukkale üniversitesi öğrencisi için 1-2. sınıflarda karşısına çıkan ve başlarına bela olmuş dersi geçirmek için verdiğim kurstur. Süleyman Demirel Üniversitesinde yaklaşık 30-40 kişinin bu dersi AA gibi puanla geçmesini sağladım. Çözüm odaklı çalışma ve gereksiz Zaman kaybı karşıtı biriyim. Az zamanda çok başarı prensibi doğrultusunda ders vermeye hazırım.