Diyarbakır Yenişehir English First Yabancı Dil Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

English First Yabancı Dil Kursu

yenİşehİr, DİYARBAKIR
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
English First Yabancı Dil Kursu, DİYARBAKIR YENİŞEHİR ve civarında hizmet vermekte olup 19.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. DİYARBAKIR ilinde hizmet veren 147 kurs/özel ders verenden 51 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. English First Yabancı Dil Kursu, 86 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
English First Yabancı Dil Kursu

English First Yabancı Dil Kursu ilimizde uzun yıllardır güvenin odak noktası olmuştur.
English First Yabancı Dil Kursu, Yabancı Dil Eğitiminde köklü birikimini modern eğitim yöntemleriyle sürekli yenileyen çağdaş bir eğitim kurumudur.
Asıl meslekleri öğretmenlik olan Yerli ve Yabancı eğitmenlerden oluşan eğitim kadrosunun kalitesini sürekli koruyan, modern teknik donanıma sahip bir kuruluştur.
Öğrencilerimiz, English First Yabancı Dil Kursu sayesinde, evrensel bir dil olan İngilizceyi artık çok daha rahat ve çok daha kısa bir süre içerisin de öğrenebilirler. Üstelik en kalıcı ve sıkıcı olmayan yöntemler ile öğrencilere bu şekilde dil öğrenme imkanı sunmakta ve en uygun fiyatlardan kurs hizmeti vermektedir.
English First Yabancı Dil Kursu, öğrencilerini sürekli gözetim altında tutar ve öğrencilerinin dil becerilerinin gelişimini ileriye götürmek için uyguladığı sistemle kişiye özgü çözüm önerileri sunmaktadır.
Gerek aktivite sınıfları, gerek konuşma sınıfları, gerekse öğrencilerinden gelen öneriler doğrultusunda oluşturabileceği diğer gelişim yardımcılarıyla, olabilecek en kısa ve en kalıcı İngilizceyle öğrencilerinin yanındadır.
English First;
Öğrencilerine, fonetik dil bilgisine sahip eğitmenlerle İngilizce öğreten,
Öğrencilerine her seviyenin iletişimini kurabildikleri ‘’KONUŞMA ODAKLI’’ bir dil eğitimi veren,
Öğrenme sürecinde öğrencilerinin Inter-active methodu ile diğer eğitim methodlarından daha hızlı yabancı dil öğrenmesini sağlayan,
Son teknoloji ile donatılmış sınıflarda eğitim sunan,

Sınırsız öğrenme garantisi veren (%90 devamlılık şartı aranır),
Eğitimlerinde öğrenci memnuniyetini esas alan,
60 Günde İngilizce programlarıyla en kısa sürede ve en etkili şekilde konuşma ağırlıklı eğitim veren,
Öğrencilerine ücretsiz sosyal aktiviteler sunan,
Gücünü tecrübesinden ve çağın modern tekniklerinden alan köklü bir kuruluştur.Verilen Kursların Ayrıntıları