Diyarbakır Merkez Academy School Of English

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Academy School of English

merkez, DİYARBAKIR
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Özel Ders , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Yabancı Dil Kursu , Havacılık İngilizcesi Kursu , İngilizce Yazışma Teknikleri Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Academy School of English, DİYARBAKIR MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 10.12.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. DİYARBAKIR ilinde hizmet veren 121 kurs/özel ders verenden 37 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 18 farklı kurs/özel ders vermektedir. Academy School of English, 82 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
1985 yılında kurulan Akademi bölgenin en büyük, en deneyimli ve en kaliteli İngilizce kursudur. Bu kalitesi 1997 yılında TSE tarafında da onaylanarak Akademi Türkiye'nin ilk ve tek Hizmet Yeterlik Kalite Belgesi alan dil kursu olmuştur.  Akademi'nin öğretmen kadrosu alanında en az yüksek lisans eğitimi görmüş tecrübeli İngiliz/Amerikan ve yerli öğretmenlerden oluşur. Akademi şehir merkezinde (Ofis-İstasyon Cad. Ayhan Durağı Finansbank arkası) öğretim kurumu olarak inşaat edilmiş binasındaçağdaş ve saygın bir ortamda hizmet vermektedir.


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.