Diyarbakır Merkez Ozan Tuncer

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ozan Tuncer

merkez, DİYARBAKIR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu , Fransızca Kursu , Tarih Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ozan Tuncer, DİYARBAKIR MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 31.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. DİYARBAKIR ilinde hizmet veren 107 kurs/özel ders verenden 8 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ozan Tuncer, 46 gelen talepten 6 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Deneyimli hocadan hem yetişkinler için özel İngilizce ve Fransızca dersler, hem de Lise ,Ortaokul (Teog),İlkokul için ingillizce dersleri.


İngilizce Nedir?

İngilizce, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, Amerika Birleşik Devletleri, Anglofon Karayipler, Avustralya, İrlanda Cumhuriyeti, Kanada ve Yeni Zelanda'da yaşayanların çoğunun ana dilidir. İkinci dil ve resmî dil olarak dünya genelinde, özellikle İngiliz Milletler Topluluğu ülkeleri ve çok sayıda uluslararası örgüt tarafından da kullanılmaktadır. Modern İngilizce, ana dili farklı olan insanların konuştuğu ilk "küresel ortak dil" olarak tanımlanmaktadır.İngilizce iletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi alanlarında egemen uluslararası yardımcı dildir. Dilin Britanya Adaları'ndan öteye yayılmasında Britanya İmparatorluğu'nun büyük payı vardır. Amerika Birleşik Devletleri'nin II. Dünya Savaşı sonrasında artan ekonomik ve kültürel etkisi, İngilizcenin benimsenmesini önemli şekilde hızlandırmıştır.

Fransızca Nedir?

Fransızca, Hint-Avrupa dil ailesinin Roman dilleri alt birimden, Fransa ve Fransız uygarlığını benimsemiş ve eski Fransız sömürgesi ülkelerde kullanılan dildir. Dünya'da yaklaşık olarak 200 milyon insan Fransızca bilmektedir. 128 milyon insan Fransızca'yı anadili veya ikinci dili olarak konuşurken, 54 ülkede 72 milyon insan tarafından da bilinmekte ve konuşulmaktadır. Başta Fransa olmak üzere Kanada, Belçika, İsviçre, Afrika, Lüksemburg ve Monako ve daha birçok ülkede konuşulur.
Verilen Kursların Ayrıntıları
İngilizce Kurslarını hem sınavlara yönelik  ,hem de konuşmaya yönelik veriyoruz.
Fransızca seviyenizi ilerletmek ve ya temelden başlayıp fransızca öğrenmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.
Teog,Lys,Ygs için özel birebir sınavda başarı garantili özel dersler veriyoruz.