Diyarbakır Merkez Umut Eren

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Umut Eren

merkez, DİYARBAKIR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Umut Eren, DİYARBAKIR MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 23.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. DİYARBAKIR ilinde hizmet veren 107 kurs/özel ders verenden 47 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Umut Eren, 46 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
YDS dereceleri yapmış bir İngilizce öğretmeni olarak YDS/TEOG/LYS-5 ve Genel İngilizce dersleri veriyorum. Saatlik 70 lira talep ediyorum. Telefon numaram 05373812239.


İngilizce Nedir?

İngilizce, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, Amerika Birleşik Devletleri, Anglofon Karayipler, Avustralya, İrlanda Cumhuriyeti, Kanada ve Yeni Zelanda'da yaşayanların çoğunun ana dilidir. İkinci dil ve resmî dil olarak dünya genelinde, özellikle İngiliz Milletler Topluluğu ülkeleri ve çok sayıda uluslararası örgüt tarafından da kullanılmaktadır. Modern İngilizce, ana dili farklı olan insanların konuştuğu ilk "küresel ortak dil" olarak tanımlanmaktadır.İngilizce iletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi alanlarında egemen uluslararası yardımcı dildir. Dilin Britanya Adaları'ndan öteye yayılmasında Britanya İmparatorluğu'nun büyük payı vardır. Amerika Birleşik Devletleri'nin II. Dünya Savaşı sonrasında artan ekonomik ve kültürel etkisi, İngilizcenin benimsenmesini önemli şekilde hızlandırmıştır.

Verilen Kursların Ayrıntıları