Diyarbakır Yenişehir Birdal Bilgisayar Ltd. Stil.

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Birdal bilgisayar Ltd. Stil.

yenİşehİr, DİYARBAKIR
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bil. Muhasebe Kursu , Bil. İşletmenliği Kursu , Bil. Programcılığı Kursu , On Parmak Kursu , Excel Kursu , Etüt Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Birdal bilgisayar Ltd. Stil. , DİYARBAKIR YENİŞEHİR ve civarında hizmet vermekte olup 07.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. DİYARBAKIR ilinde hizmet veren 150 kurs/özel ders verenden 9 . sıradadır. Başta Bil. İşletmenliği olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Birdal bilgisayar Ltd. Stil. , 5 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
M.e.b. bağlı bilgisayar programcılık., bilgisayarlı muhasebe,  ön muhasebe , bilgisayar kullanımı kursları

BİRDAL BİLGİSAYAR kendi sektörlerinde lider firmalara yaptığı proje çalışmaları ile, kurumsallaşmış müşterilerine, hızlı ve sürekli gelişen teknoloji alanında, tasarım, planlama ve saha uygulamalarını kapsayan bir firma olmayı amaçlamaktadır.

Müşteri taleplerinin alınmasından, işin eksiksiz teslimine kadar geçen tüm aşamalarda, ihtiyaçlara tam olarak cevap verebilmek amacıyla gerekli bilgi, donanım ve teknik destek hizmetlerinin kaliteli ve eksiksiz sunulabilmesi için firma kalitesini yükseltebilmek amacıyla uygun organizasyon yapısını kurarak, hizmetlerinde müşteri memnuniyetini kalıcı ve güncel tutabilmeyi hedeflemektedir.

Etkin ihtiyaç analizi ve eldeki kaynakların değerlendirilmesinden başlayarak, yürüttüğü proje çalışmalarında, yaptığı teknik toplantı ve saha keşiflerinden aldığı bilgileri, güncel proje yönetimi ile yöneterek standartlarla tam uyumlu çözümler üretir. Bu çözümlerin projelendirilmesi, yönetimi ve saha uygulamaları konusunda sahip olduğu bilgi ve deneyim birikimini, planlı ve zamanında iş bitirme becerisi ile birleştirerek en iyi hizmeti vermeyi hedef almıştır.

Teknik personel niteliğini her zaman yüksek tutmayı, önce yaptığı işe saygıyı öne alan kişilerle çalışmayı her şeyin üstünde tutan firmamız insanda kalite, emek'te kalite, malzemede kalite, yaptığı işi kendi işi gibi gören, yaptığı işin sonuna kadar arkasında olan bir ahlak anlayışını hiç bir zaman unutmamaktadır.

Fotoğraflar
Birdal bilgisayar Ltd. Stil. Birdal bilgisayar Ltd. Stil. Birdal bilgisayar Ltd. Stil. Birdal bilgisayar Ltd. Stil. Birdal bilgisayar Ltd. Stil. Birdal bilgisayar Ltd. Stil. Birdal bilgisayar Ltd. Stil.


Verilen Kursların Ayrıntıları
BİLGİSAYARRLI MUHASEBE VE İŞLETMELER İÇİN ÖN MUHASEBE KURSU
M.E.B. ONAYLI 160 SAAT LİK KURS
M.E.B. 400 SAAT LİK BİLGİSAYAR PROGRAMCILIK KURSU
BİREBİR ON PARMAK EĞİTİMİ
TEMEL VE İLERİ DÜZEY EXCEL DERSLERİ.
OKUL DÖNEMİNDE İLKOKUL 1-2-3-4. SINIFLARA TÜRKÇE, MATEMATİK, FEN BİLGİSİ, HAYAT BİLGİSİ VE İNGİLİZCE DERSLERİ VERİLİR. BİREBİR VEYA SINIF ORTAMINDA...