Elazığ Haliç Kurs Merkezi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Haliç kurs merkezi

merkez, ELAZIĞ
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu , Almanca Kursu , Açık Lise Kursu , Akşam Lisesi Kursu , Etüt Kursu , Geometri Kursu , Liseler İçin Arasınıf Etüt Kursu , Temel Lise Kursu , Fizik Kursu , Kimya Kursu , Matematik Kursu , TYT Kursu , YKS Kursu , YÖS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Haliç kurs merkezi, ELAZIĞ MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 28.02.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ELAZIĞ ilinde hizmet veren 40 kurs/özel ders verenden 3 . sıradadır. Başta YKS olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Haliç kurs merkezi, 14 gelen talepten 10 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Kursumu bünyesinde 5/6/7/8 sınıflara yönelik sınıflar ayrıca tyt YSK kursları ,özel matematik,İngilizce ,Almanca ,geometri,fizik,kimya,biyoloji,edebiyat ,Türkçe  dersleri verilmektedir.

Fotoğraflar
Haliç kurs merkezi

İngilizce Nedir?

İngilizce, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, Amerika Birleşik Devletleri, Anglofon Karayipler, Avustralya, İrlanda Cumhuriyeti, Kanada ve Yeni Zelanda'da yaşayanların çoğunun ana dilidir. İkinci dil ve resmî dil olarak dünya genelinde, özellikle İngiliz Milletler Topluluğu ülkeleri ve çok sayıda uluslararası örgüt tarafından da kullanılmaktadır. Modern İngilizce, ana dili farklı olan insanların konuştuğu ilk "küresel ortak dil" olarak tanımlanmaktadır.İngilizce iletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi alanlarında egemen uluslararası yardımcı dildir. Dilin Britanya Adaları'ndan öteye yayılmasında Britanya İmparatorluğu'nun büyük payı vardır. Amerika Birleşik Devletleri'nin II. Dünya Savaşı sonrasında artan ekonomik ve kültürel etkisi, İngilizcenin benimsenmesini önemli şekilde hızlandırmıştır.

Almanca Nedir?

Almanca Hint-Avrupa dillerinin Cermen dilleri koluna bağlıdır ve dünyanın yaygın lisanlarından biridir. Avrupa Birliği'nin resmî dillerinden biri ve en çok konuşulanıdır. Özellikle Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre'nin büyük bölümü, İtalya'nın Güney Tirol bölümü, Belçika'nın doğu kantonları, Polonya ve Romanya'nın kimi bölgeleri ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır. Almanca ayrıca içinde Fransız kelime kökenli sözcükler taşır.