Elazığ Merkez Kübra Altundal

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Kübra Altundal

merkez, ELAZIĞ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: ingiliz edebiyatı Kursu , İngilizce Özel Ders , Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , 3D Animasyon Kursu , İngilizce Konuşma Kursu Kursu , İngiliz Aksanı (British) Kursu , Çocuklar için İngilizce Özel Ders , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Çevirmenlik Kursu , İngilizce Yazışma Teknikleri Kursu , TS EN ISO 9001:2015 Risk Tabanlı Proses Yönetimi Eğitimi Kursu , AÖF İngilizce Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Kübra Altundal, ELAZIĞ MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 16.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ELAZIĞ ilinde hizmet veren 57 kurs/özel ders verenden 29 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 24 farklı kurs/özel ders vermektedir. Kübra Altundal, 10 gelen talepten 8 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Deneyimli öğretmenim. Aynı zamanda çevirmenlik yapıyorum. İngiliz dili ve edebiyatı 3. Sınıf öğrencisiyim. Birçok öğrencim var. Geri dönüşlerim çok iyidir. Daha önce özel bir kurumda da çalıştım. Her zaman kendini geliştiren biri olmuşumdur. Başlangıçtan başlayan bir çok öğrencim çok iyi seviyeye geldiler. Sizde benimle iletişime geçerek ingilziceyi öğrenebilirsiniz.


ingiliz edebiyatı Nedir?


İngilizce Özel Ders Nedir?

İngilizce özel ders alırken dikkat edilecek noktalar

Yetkinlik ve Tecrübe
İlk olarak size ders verecek hocanın o konuda yetkin olup olmadığını sorgulayın. Örneğin ilkokul İngilizcesi anlatmak içerik olarak nispeten daha kolayken, TOEFL, IELTS gibi sınavlara ya da üniversitelerin İngilizce yeterlilik sınavlarına öğrenci hazırlamak daha zorlu bir iş. Yani bu açıdan kendisi daha bu tür sınavlara girip yüksek not alamamış kişilere itimat etmemenizi öneririm. Hele de eğer TOEFL ve IELTS için çalışıyorsanız, size ders veren hocanın bu sınavlardan birine girip iyi bir puan aldığından, sınav formatını bildiğinden ve eksiklerinizi giderebileceğinden emin olun.

Mesela bir aile ziyaretinde acı bir manzarayla karşılaşmıştım. Aile üniversite hazırlık sınıfını geçmesi için çocuklarına 5 ay boyunca özel ders aldırır. Derse gelen ve bu sınavı bildiğini belirten lise hocası, aileye garantiler verir, öğrenciyi üniversitenin İngilizce yeterlilik sınavına hazırladığını iddia eder. Aylar geçer ve öğrenci sınava girdiğinde bir de bakar ki sınav kendi çalıştığı konulardan bambaşka ve tamamen hazırlıksız yakalanır.

Uyum, anlayış ve iletişim
İkinci olarak, hocanızla uyumunuza dikkat edin. Özel ders almak çok bireysel bir tecrübe. O sebeple, karar vermeden önce dersi yapacak hocayla bir görüşün, konuşun, gerekirse örnek bir ders yapın. Hocanızla anlaşmanız, birbirinizi anlamanız dersten alacağınız verimi artırır. Dahası hocanızın anlayışlı olması gerekir. Mesela siz derste bir şey bilmediğinizde size küçümser gözlerle bakıyor, nasıl bilmezsin tripleri atıyorsa orada bir sorun vardır. Zaten her şeyi biliyor olsanız, o dersi almazdınız.