Erzurum Merkez Begüm Çetin

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Begüm  Çetin

merkez, ERZURUM
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Özel Ders , Denizcilik İngilizcesi Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , İngilizce Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Begüm Çetin, ERZURUM MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 07.11.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ERZURUM ilinde hizmet veren 115 kurs/özel ders verenden 6 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 15 farklı kurs/özel ders vermektedir. Begüm Çetin, 10 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Atatürk Üniversitesi 2. sınıf öğrencisiyim. Ingilizce öğretmenliği okuyorum. Mersinin Tarsus ilçesinden eğitim amacıyla Erzurum'a geldim. Daha önce bir kac kez öğretmenlik deneyimim oldu. Ilkokul veya ortaokul seviyesinde ingilizce özel ders verebilirim. Dilin eğlenceli bir şekilde sıkmadan ve basmakalıplara bağlı kalmadan öğrenilmesi taraftarıyım.Verilen Kursların Ayrıntıları
Temelde alınmayan/edinilmeyen dilin ileriki yıllarda öğrenilmesi zorlaşır. İlkokulda,temelde olarak öğrencilerimin dili doğru bir şekilde öğrenmesini eğlenceli derslerle sağlayacağım. Dil bilen bir insanın hayatta hep 1/0 önde olduğuna inanıyorum.
ilkokul veya ortaokul seyivesinde ingilizce özel ders verebilirim. Öğrencilerimin dili günlük hayatta etkili bir şekilde kullanmasını isterim ve bunun için elimden geleni yaparım. Derslerim basmakalıplar üzerinden işlenmez ve olabildiğince eğlenceli kılmaya çalışırım.
Ingilizce derslerini çocuklar için daha eğlenceli hale getirmek için çalışacağım. Ingilizceye bir ders olarak değil yeni bir dil öğrenme olarak bakacağız. Yaş ne kadar küçük olursa dil öğrenme/edinme o kadar etkili olur. Dersleri öğrencimle sıkmadan, eğlenceli bir şekilde işleyeceğiz.