Erzurum Merkez Buse Yılmaz

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Buse Yılmaz

merkez, ERZURUM
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Tango Kursu , Cha Cha Kursu , Rock N Roll Kursu , Zumba Kursu , Arjantin Tango Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Buse Yılmaz, ERZURUM MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 19.03.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ERZURUM ilinde hizmet veren 85 kurs/özel ders verenden 100 . sıradadır. Başta Tango olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Buse Yılmaz, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Başlangıç - orta - ileri düzey TANGO KURSU
Kurs hem çocuk hem yetişkin yaş gruplarına uygundur. Bireysel veya grup olarak kurs alabilirsiniz. Dersleri partnerimle birlikte vereceğim. Sizin seviyenize ve isteklerinize özel ilerleyeceğiz. Kursu birbhobi olarak alabileceğiniz gibi düğün nişan gibi özel günlerinizde dans etmeniz için kareografiler oluşturup akıllardan silinmeyecek bir aktivite yapmanıza destek olacağım.


Tango Nedir?

Bir İspanyol – Güney Amerika dansıdır. I. Dünya Savaşı’ ndan sonra ortaya yayılan dans, yıllarca unutulmamıştır. Kıvrak, ölçülü hareketli olan tango, bugün de orkestraların programlarında sık sık yer alır, valsle birlikte klâsik danslardan sayılır.

Cha Cha Nedir?

Amerikan stil cha cha 1950 sonları ile 1960 başlarında populer olmaya başladı. Bir Cuba dansı olarak, enerjik bir tempoya sahiptir. İngilizler tarafından geliştirilen enternasyonal Cha Cha dan farkı, dansın sol ayakla öne başlaması ve elemetlerinin farklı olarak adlandırılmasıdır. Enternasyonal Stil Cha Cha Amerikan cha cha da bahsedildiği gibi, bu cha cha Avrupa'da yapılmakta olup İngilizler tarafından geliştirilmiştir. Bu stil yarışmalarda yer aldığı için kuralları ve elementleri farklıdır. Ritm vurgusu birinci sayıyla belirlenmekte olup diğer cha cha dan ayıran önemli özelliğidir.
Verilen Kursların Ayrıntıları