Denizli Merkez Emre Saka

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Emre Saka

merkez, DENİZLİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Emre Saka, DENİZLİ MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 21.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. DENİZLİ ilinde hizmet veren 287 kurs/özel ders verenden 21 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Emre Saka, 5 gelen talepten 5 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
***Ogretmenlik ve ozel ders tecrubelerim ile ILKOGRETIM ve LISE (MAT 1_MAT 2_GEOMETRI) TUM SINAVLARA hazirlik ozel ders..
(Emre Hoca Cepno:0506.441.16.02)

***COMÜ Matematik Bölümü Mezunuyum.KTÜ'de 2015 yılında Matematik Ogretmenligi Pedagojik Formasyon Eğitimimi tamamladım.

***Haftalik 4 saat ve uzeri ders talebinde %30 paket program indirimi uygulanmaktadir.

***Ozel dersin onemini gerekliligini,ozel ders sonucunda sinavlardan istedigi netleri cikaran ve istedigi basariyi yakalayan ogrencilerden sorgulayabilirsiniz.

***Ogrenci gelisimi,ogrenci seviyesine,yeni sinav sistemlerine ve MEB mufredatina uygun calisma yapraklari,testler ve odevlerle desteklenmektedir. Dolayisiyla &ANLAMAYAN OGRENCI YOKTUR ANLATAMAYAN OGRETMEN VARDIR&.Basari elde edilecekse de bu basari ogretmenin degil ogrencinin basarisidir.Emeğiyle çalışıp başarılarını taçlandıran,
herseyin farkinda olan,AZIMLI ve KARARLI bilincli ogrenciler oncelikle tercihimdir.Simdiden Tum ogrencilere ustun basarilar diliyorum.

*** @Dünyada yeteneksiz insan yoktur. Sadece iyi eğitiImemiş ve iyi yönIendiriImemiş insanIar vardır@

***Hedef yuzde yuz basariysa buyurun...Ogretmenlik ve ozel ders tecrubelerim ile TUM SINAVLARA HAZIRLIK OZEL  DERS.Cepno:0506.441.16.02

Fotoğraflar

Matematik Nedir?

Biçimlerin, sayıların ve niceliklerin yapılarını, özelliklerini, aralarındaki bağıntıları tümden gelimli akıl yürütme yoluyla inceleyen ve aritmetik, geometri, cebir gibi dallara ayrılan bilim dalıdır. Matematik, yeni bilgilerin elde edilmesi, elde edilen bilgilerin açıklanması, denetlenmesi ve sonraki kuşaklara aktarılmasında yer ve zamana bağlı olmayan güvenilir bir araçtır. Eski Yunancada matesis kelimesi matematik kelimesinin köküdür ve ben bilirim anlamına gelmektedir. Daha sonradan sırasıyla bilim, bilgi ve öğrenme gibi anlamlara gelen máthema sözcüğünden türemiştir. Mathematikós öğrenmekten hoşlanan anlamına gelir.
Osmanlı Türkçesinde ise Riyaziye denilmiştir. Matematik sözcüğü Türkçeye Fransızca mathématique sözcüğünden gelmiştir. Matematik insanlık tarihinin en eski bilimlerinden biridir. Çok eskiden matematik, sayıların ve şekillerin ilmi olarak tanımlanırdı. Matematik de diğer bilim dalları gibi geçen zaman içinde büyük bir gelişme gösterdi; artık onu birkaç cümleyle tanımlamak mümkün değil.

Verilen Kursların Ayrıntıları
Emeğiyle çalışıp azim ve gayret gösteren öğrencilere başarı garantim vardır.ANLAMAYAN ÖĞRENCİ YOKTUR ANLATAMAYAN ÖĞRETMEN VARDIR.