Denizli Merkez Emre Saka

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Emre Saka

merkez, DENİZLİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Emre Saka, DENİZLİ MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 21.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. DENİZLİ ilinde hizmet veren 198 kurs/özel ders verenden 21 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Emre Saka, 4 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
***Ogretmenlik ve ozel ders tecrubelerim ile ILKOGRETIM ve LISE (MAT 1_MAT 2_GEOMETRI) TUM SINAVLARA hazirlik ozel ders..
(Emre Hoca Cepno:0506.441.16.02)

***COMÜ Matematik Bölümü Mezunuyum.KTÜ'de 2015 yılında Matematik Ogretmenligi Pedagojik Formasyon Eğitimimi tamamladım.

***Haftalik 4 saat ve uzeri ders talebinde %30 paket program indirimi uygulanmaktadir.

***Ozel dersin onemini gerekliligini,ozel ders sonucunda sinavlardan istedigi netleri cikaran ve istedigi basariyi yakalayan ogrencilerden sorgulayabilirsiniz.

***Ogrenci gelisimi,ogrenci seviyesine,yeni sinav sistemlerine ve MEB mufredatina uygun calisma yapraklari,testler ve odevlerle desteklenmektedir. Dolayisiyla &ANLAMAYAN OGRENCI YOKTUR ANLATAMAYAN OGRETMEN VARDIR&.Basari elde edilecekse de bu basari ogretmenin degil ogrencinin basarisidir.Emeğiyle çalışıp başarılarını taçlandıran,
herseyin farkinda olan,AZIMLI ve KARARLI bilincli ogrenciler oncelikle tercihimdir.Simdiden Tum ogrencilere ustun basarilar diliyorum.

*** @Dünyada yeteneksiz insan yoktur. Sadece iyi eğitiImemiş ve iyi yönIendiriImemiş insanIar vardır@

***Hedef yuzde yuz basariysa buyurun...Ogretmenlik ve ozel ders tecrubelerim ile TUM SINAVLARA HAZIRLIK OZEL  DERS.Cepno:0506.441.16.02

Fotoğraflar

Verilen Kursların Ayrıntıları
Emeğiyle çalışıp azim ve gayret gösteren öğrencilere başarı garantim vardır.ANLAMAYAN ÖĞRENCİ YOKTUR ANLATAMAYAN ÖĞRETMEN VARDIR.