Eskişehir Tepebaşı Eskişehir American Life

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Eskişehir American Life

tepebaşi, ESKİŞEHİR
KURUMSAL ÜYE
Kurs/Özel Ders Veren Tanıtım Videosu
Verdiği Kurslar: Denizcilik İngilizcesi Kursu , İngilizce Konuşma Kursu Kursu , Online İngilizce Kursu , İngilizce Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Havacılık İngilizcesi Kursu , İş İngilizcesi Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Eskişehir American Life, ESKİŞEHİR TEPEBAŞI ve civarında hizmet vermekte olup 15.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ESKİŞEHİR ilinde hizmet veren 495 kurs/özel ders verenden 17 . sıradadır. Başta Yabancı Dil olmak üzere 9 farklı kurs/özel ders vermektedir. Eskişehir American Life, 77 gelen talepten 8 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Amerika Birleşik Devletleri’nin San Francisco şehrinde kurulmuş olan AmericanLIFE, uluslararası standartlarda yabancı dil eğitimi veren ve yurt dışı eğitim danışmanlığı yapan bir kurumdur.

AmericanLIFE özel eğitim sektöründeki 57 yıllık birikimini tüm süreçlere yansıtmıştır. AmericanLIFE’ın danışmanlığını Amerikalı ve Kanadalı dil eğitim uzmanları yapmaktadır.

AmericanLIFE, Roosevelt University ile imzalanan iş birliği ve temsilcilik anlaşmasıyla uluslararası alanda da başarısını göstermiştir. Bu anlaşmayla, Roosevelt University’nin Türkiye, Azerbaycan, Kazakistan, Mısır, Fas, Irak, KKTC, Rusya ve Ukrayna’da temsilciliğini resmi olarak yapmaktadır.

AmericanLIFE, Roosevelt University’nin Chicago Downtown ve Schaumburg kampüslerinde ofislerini açmıştır.

Fotoğraflar
Eskişehir American Life Eskişehir American Life Eskişehir American Life Eskişehir American Life Eskişehir American Life Eskişehir American Life Eskişehir American Life Eskişehir American Life Eskişehir American Life Eskişehir American Life


Verilen Kursların Ayrıntıları
Eskişehir Online Ücretsiz YDS Dersleri Sınav Stratejilerine Odaklı Olarak Sürdürülür
Eğitim devamlılığını sağlamak amacıyla sürdürülen Eskişehir online ücretsiz YDS dersleriyle öğrendiklerinizi her yerde tekrar etme şansını yakalayabilirsiniz. Yeni alıştırmalar yapmaya ve daha fazla kelime öğrenmeye elverişli olan online ders imkânı AmericanLIFE Eskişehir’in sunduğu avantajlı imkânlar arasında sayılabilir.

İnternet Olan Her Yerde İngilizcenizi Destekleyebilirsiniz
AmericanLIFE Eskişehir tarafından hazırlanan online dersler günümüz teknolojileri ile ulaşılması en kolay seçenekler arasında yer alır. Özellikle zaman sorunu yaşayanların sınavlara hazırlık sürecinde etkili olan dersler, tekrar yapmak içinde elverişli bir ortam yaratır. Eğitim programlarımızı inceleyerek size en uygun olanını seçebilir ve seviye tespit sınavı eşliğinde eksiklerinizi net bir şekilde görebilirsiniz. Eskişehir online ücretsiz YDS dersleriyle İngilizcenizi geliştirirken aynı zamanda da bilgilerinizi tekrar ederek destekleyebilirsiniz. Paket program eşliğindeki oyunlarla keyifli vakit geçirmek size yabancı dili sevdirecektir.

Eskişehir Online YDS Dersleri ve Çalışma Portalı
İnternetin olduğu her yerde ders çalışma imkânı sunan online ders paketimiz, her gün yeni kelimeler öğrenilerek zenginleştirilebilir. Bilgilerinizi güncel tutmak için belli aralıklarda yapılan deneme sınavlarına katılabilir ve anlamadığınız konu üzerinde tekrar yapma fırsatı yakalayabilirsiniz. İngilizce konuşarak tüm dünyayla anlaşabilir ve belirlediğiniz kariyer planında hiçbir aksama olmadan yolunuza devam edebilirsiniz. Anadilinde eğitim veren öğretmenler eşliğinde sınırsız multimedya derse ve anında geribildirim imkânına sahip olabilirsiniz. Online çalışma gruplarına katılarak bulunduğunuz yerden de İngilizce konuşabilir ve bildiğiniz konuların pratiğe dökülmesine imkân tanıyabilirsiniz.

Eskişehir online ücretsiz YDS dersleriyle zaman kısıtlaması olmadan da yabancı dil öğrenme fırsatını yakalayabilirsiniz. Esnek şartlar altında dilediğiniz yerden derslerimize katılabilir ve limitsiz tekrar yapabilirsiniz. Her bireyin öğrenme metodu birbirinden farklıdır. Dil öğrenmeye ayırdığınız zamanı etkili bir şekilde kullanarak ücretsiz derslerimizden yararlanabilirsiniz. İhtiyaca yönelik dersler arasında yer alan YDS eğitimleri, konusunda deneyimli Türk öğretmenler eşliğinde tamamlanmaktadır. Yabancı dilde verdiğimiz hizmetler ve size özel tekliflerimiz için bizi adresimizde ziyaret edebilir ve kısa süre içinde seviye tespit sınavı sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. YDS sınavında başarı sağlayarak kariyer hedeflerinizi istediğiniz doğrultuda sürdürebilir ve dil eğitiminize kesintisiz olarak devam edebilirsiniz.
İngilizce ‘‘Mr. and Mrs. Brown went to the seaside’’ değildir. İngilizce LinguaFolio kriterlerini günlük hayattan güncel örneklerle gerçekleştirmektir. LinguaFolio Amerika Birleşik Devletleri NCSSFL [National Council of State Supervisors for Languages] tarafından onaylı dil öğrenme kriter kitabıdır. İngilizce bilmek, bir İngilizle veya bir dünya insanıyla konuşmaya yetmez. Diğerleri İngilizce öğretir; AmericanLIFE öğrenme alışkanlığı, cesaret ve iletişim becerisi kazandırır. Gerekli olan da budur.
Genel İngilizce

İngilizce ‘‘Mr. and Mrs. Brown went to the seaside’’ değildir. İngilizce LinguaFolio kriterlerini günlük hayattan güncel örneklerle gerçekleştirmektir. LinguaFolio Amerika Birleşik Devletleri NCSSFL [National Council of State Supervisors for Languages] tarafından onaylı dil öğrenme kriter kitabıdır. İngilizce bilmek, bir İngilizle veya bir dünya insanıyla konuşmaya yetmez. Diğerleri İngilizce öğretir; AmericanLIFE öğrenme alışkanlığı, cesaret ve iletişim becerisi kazandırır. Gerekli olan da budur.
Amerika Birleşik Devletleri’nin San Francisco şehrinde kurulmuş olan AmericanLIFE, uluslararası standartlarda yabancı dil eğitimi veren ve yurt dışı eğitim danışmanlığı yapan bir kurumdur. AmericanLIFE özel eğitim sektöründeki 57 yıllık birikimini tüm süreçlere yansıtmıştır. AmericanLIFE’ın danışmanlığını Amerikalı ve Kanadalı dil eğitim uzmanları yapmaktadır. AmericanLIFE, Roosevelt University ile imzalanan iş birliği ve temsilcilik anlaşmasıyla uluslararası alanda da başarısını göstermiştir. Bu anlaşmayla, Roosevelt University’nin Türkiye, Azerbaycan, Kazakistan, Mısır, Fas, Irak, KKTC, Rusya ve Ukrayna’da temsilciliğini resmi olarak yapmaktadır. AmericanLIFE, Roosevelt University’nin Chicago Downtown ve Schaumburg kampüslerinde ofislerini açmıştır.
İş İngilizcesi – Tailor Made Business English
İş İngilizcesi Eğitimi olan Tailor Made Business English programımız, İngilizceyi işinizde etkili kullanmanızı sağlayan, eğitimin sizinle birlikte planlandığı ihtiyaca özel bir çözümdür.

Tailor Made Business English hizmet verimliliğini ve kalitesini artırmayı hedefleyen şirketlerin çalışanları için hazırlanmış, özel amaca yönelik İngilizce yaklaşımıyla planlanan Kurumsal bir İngilizce eğitim paketidir. Tailor Made Business English basmakalıp bir İngilizce Eğitimi değildir. İşte bu yüzden buna Terzi işi İş İngilizcesi adı verilmiştir.

Eğitimin planlanması nasıl olur?

Tailor Made Business English terzi işi İş İngilizcesidir. Öğrencinin ne amaçla, ne düzeyde İngilizce öğrenmesi gerektiğine dair alınan bilgi eğitim planlamasına yön verir.
Alınan bilgi doğrultusunda sektörle ilgili detaylı ve titiz bir araştırma sonrası kişiye özel İhtiyaç Analiz Anketi hazırlanır. Bu anket, kişilerin geliştirmeleri gereken muhtemel becerilerin maddeler haline dönüştürülmüş halidir.
Ankette katılımcıların iş yerlerinde İngilizce olarak yapmaları gereken görevleri ve bunların onlar için ne kadar gerekli olduğu sorgulanır.
İhtiyaç Analiz Anketi İngilizce eğitimi alması planlanan her katılımcıya uygulanır ve tek tek değerlendirilir.
Katılımcıların mevcut dil yeterlilikleri ve dil ihtiyaçları göz önünde bulundurularak eğitim planlaması yapılır.
Öğretmenler nasıl ders işler?

Tailor Made Business English – İş İngilizcesi Eğitimi’nde dersin işlenişi katılımcıların ihtiyaçlarına göre tasarlanan eğitime göre değişiklik gösterebilir. Öğretmenlerin eğitim verecekleri alanla ilgili özel çalışma yapmaları, kurumu çok iyi tanımaları programın temelini oluşturur.