Bu kursu paylaş
0 Yorum

Eskişehir American Life Eğitim Hizmetleri LTD ŞTİ

tepebaşi, ESKİŞEHİR
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Eskişehir American Life Eğitim Hizmetleri LTD ŞTİ, ESKİŞEHİR TEPEBAŞI ve civarında hizmet vermekte olup 15.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ESKİŞEHİR ilinde hizmet veren 201 kurs verenden 24 . sıradadır. Başta Yabancı Dil olmak üzere 2 farklı kurs vermektedir. Eskişehir American Life Eğitim Hizmetleri LTD ŞTİ, 5 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
Amerika Birleşik Devletleri’nin San Francisco şehrinde kurulmuş olan AmericanLIFE, uluslararası standartlarda yabancı dil eğitimi veren ve yurt dışı eğitim danışmanlığı yapan bir kurumdur.

AmericanLIFE özel eğitim sektöründeki 57 yıllık birikimini tüm süreçlere yansıtmıştır. AmericanLIFE’ın danışmanlığını Amerikalı ve Kanadalı dil eğitim uzmanları yapmaktadır.

AmericanLIFE, Roosevelt University ile imzalanan iş birliği ve temsilcilik anlaşmasıyla uluslararası alanda da başarısını göstermiştir. Bu anlaşmayla, Roosevelt University’nin Türkiye, Azerbaycan, Kazakistan, Mısır, Fas, Irak, KKTC, Rusya ve Ukrayna’da temsilciliğini resmi olarak yapmaktadır.

AmericanLIFE, Roosevelt University’nin Chicago Downtown ve Schaumburg kampüslerinde ofislerini açmıştır.

Fotoğraflar
Eskişehir American Life Eğitim Hizmetleri LTD ŞTİ Eskişehir American Life Eğitim Hizmetleri LTD ŞTİ Eskişehir American Life Eğitim Hizmetleri LTD ŞTİ Eskişehir American Life Eğitim Hizmetleri LTD ŞTİ Eskişehir American Life Eğitim Hizmetleri LTD ŞTİ Eskişehir American Life Eğitim Hizmetleri LTD ŞTİ Eskişehir American Life Eğitim Hizmetleri LTD ŞTİ Eskişehir American Life Eğitim Hizmetleri LTD ŞTİ Eskişehir American Life Eğitim Hizmetleri LTD ŞTİ Eskişehir American Life Eğitim Hizmetleri LTD ŞTİ

Verilen Kursların Ayrıntıları
Genel İngilizce

İngilizce ‘‘Mr. and Mrs. Brown went to the seaside’’ değildir. İngilizce LinguaFolio kriterlerini günlük hayattan güncel örneklerle gerçekleştirmektir. LinguaFolio Amerika Birleşik Devletleri NCSSFL [National Council of State Supervisors for Languages] tarafından onaylı dil öğrenme kriter kitabıdır. İngilizce bilmek, bir İngilizle veya bir dünya insanıyla konuşmaya yetmez. Diğerleri İngilizce öğretir; AmericanLIFE öğrenme alışkanlığı, cesaret ve iletişim becerisi kazandırır. Gerekli olan da budur.
Amerika Birleşik Devletleri’nin San Francisco şehrinde kurulmuş olan AmericanLIFE, uluslararası standartlarda yabancı dil eğitimi veren ve yurt dışı eğitim danışmanlığı yapan bir kurumdur. AmericanLIFE özel eğitim sektöründeki 57 yıllık birikimini tüm süreçlere yansıtmıştır. AmericanLIFE’ın danışmanlığını Amerikalı ve Kanadalı dil eğitim uzmanları yapmaktadır. AmericanLIFE, Roosevelt University ile imzalanan iş birliği ve temsilcilik anlaşmasıyla uluslararası alanda da başarısını göstermiştir. Bu anlaşmayla, Roosevelt University’nin Türkiye, Azerbaycan, Kazakistan, Mısır, Fas, Irak, KKTC, Rusya ve Ukrayna’da temsilciliğini resmi olarak yapmaktadır. AmericanLIFE, Roosevelt University’nin Chicago Downtown ve Schaumburg kampüslerinde ofislerini açmıştır.

Yorumlar