Eskişehir Odunpazarı Birgetek Eğitim Danışmanlık

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Birgetek Eğitim Danışmanlık

odunpazari, ESKİŞEHİR
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Hızlı Okuma Kursu , Hafıza Teknikleri Kursu , Mandala Kursu , Psikolojik Testler Kursu , Kodlama Kursu , 3D Yazıcı Kursu , Etüt Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Birgetek Eğitim Danışmanlık, ESKİŞEHİR ODUNPAZARI ve civarında hizmet vermekte olup 08.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ESKİŞEHİR ilinde hizmet veren 390 kurs/özel ders verenden 138 . sıradadır. Başta Hızlı Okuma olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. Birgetek Eğitim Danışmanlık, 9 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Birgetek Eğitim Danışmanlık olarak 2014 yılından beri Kişisel Gelişim Programları (hızlı okuma, hafıza teknikleri, dikkat ve konsantrasyon eğitimi, 3D yazıcı eğitimi ve uygulamaları, kodlama eğitimi, ?Arduino vb.), Psikometrik testler, DEHB, Disleksi, Diskalkuli, Disgrafi alanlarında hizmet vermekteyiz.

Birgetek Eğitim Kurumu olarak eğitim sektörüne yeni bir soluk, yeni bir bakış açısı getirmek üzere Getap® Gelişim ve Takip Programı birlikte kuruluşumuzu gerçekleştirdik. Kendimizi, kanıtlanmış bilimsel verilerle çalışarak her yaştan zihinlerin geliştirilmesine adadık.

Kanıta dayalı programlarımızın ve hizmetlerimizin neticesinde çocuklarımızdan almış olduğumuz test sonuçları bizi çok daha ileriye götürmekte ve kurum olarak gelişimini arttırmaktadır.

Siz değerli velilerimizin ve çocuklarımızın yoğun ilgisi neticesinde kabuğumuza sığamaz olduk ve sizlere daha iyi hizmet edebilmek için daha büyük ve daha ferah bir mekana taşındık.

Böylece Geta®p ‘ la birlikte yine Eskişehir’de bir ilke imza atarak Akıl Treni Öğrenci Gelişim Merkezinin kuruluşunu gerçekleştirdik.

Akıl Treni Öğrenci Gelişim Merkezininde bir öğrencinin ihtiyacı olan her şeyi bir arda sunma gayretinde olduk.

İnce motor becerilerinden işitsel ve görsel gelişimine, dikkat eksikliği ve hiperaktivitesine kadar bir çok şeyi bir arada sunma gayretinde bulunduk. Sürekli kendimizi geliştiren bir yapıya bürünerek hareket etme gayretinde içinde bulunmaya özen gösteriyoruz.

2016 yılının ilk çeyreğinde Eskişehir’de ilk kez, dünyanın birçok ülkesinde kullanılan Moxo d-CPT testini getirip merkezimizde uygulamaya başladık.

Çok yakın bir zamanda programlamamız arasında yer alan bir kaç uygulamayı daha siz değerleri Eskişehir’lilere sunacağız.Verilen Kursların Ayrıntıları
İlkokullarda okuma yazma öğretimi verildikten ve sizler okumayı öğrendikten hemen sonraki evre; hızlı okuma becerisini geliştirmek olmalıdır. Okuma herkesin kazanabileceği bir beceridir. Ve kazanıldıktan sonra mutlaka geliştirilip, hızlandırılması gereken bir beceridir. Çünkü okuduğunuzu hızlı anlamak için, hızlı okumanız gerekir.
“Kendi İç Dünyanın Derin Dinamiklerini Keşfet”
Günümüzde çocuklardan bir çok şey yapmasını isteyerek onları çeşitli stres faktörüyle karşı karşıya getiriyoruz. İşte  bu noktada çocuklara “Ben senin için şu an buradayım ve seninle güzel bir şeyler yapmak istiyorum ” demekten daha güzel bir şey düşünülemez. Mandala boyamak yoluyla sakinliğe ulaştırır, rahatlatan bir etki yapar.
Kurumumuzda  Wisc-R Testi, Moxo d-CPT Testi, Cattell Zeka Testi, Zihin Analiz Testi, Burdon Testi, Frostig Testi gibi testler yapmaktayız.
Çocukların bilgisayar programlamanın mantığını görsel ve eğlenceli bir şekilde öğrenmeleri sağlanır.
Çocukların ve başlangıç seviyesindeki kişilerin kolaylıkla kullanabileceği bir 3 boyutlu modelleme programı ile 3 boyutlu modellemeyi deneyimliyoruz. Kendi tasarımlarımızı oluşturuyoruz.