Eskişehir Odunpazarı Eskişehir Brıtısh Town Dil Okulları

Bu kursu paylaş
0 Yorum

ESKİŞEHİR BRITISH TOWN DİL OKULLARI

odunpazari, ESKİŞEHİR
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Photoshop Kursu , Yabancı Dil Kursu , TOEFL Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
ESKİŞEHİR BRITISH TOWN DİL OKULLARI, ESKİŞEHİR ODUNPAZARI ve civarında hizmet vermekte olup 16.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ESKİŞEHİR ilinde hizmet veren 405 kurs/özel ders verenden 127 . sıradadır. Başta Photoshop olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. ESKİŞEHİR BRITISH TOWN DİL OKULLARI, 10 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İNGİLİZCE/ALMANCA/İSPANYOLCA/IELTS/TOEFL/HAZIRLIK ATLAMA/YDS/YÖK DİL/AUTOCAD/CATIA/SOLİDWORKS/PHOTOSHOP/ILLUSTRATOR/INDESIGN/ VE PEK ÇOK KARİYER KURSLARI VERİLMEKTEDİR.

Hakkımızda
Bemar Kariyer Okulu ve British Town Dil Okulları 20 yılı aşan eğitim tecrübesi ile birlikte birçok alanda yürütmekte olduğu “amaca özel eğitim programları” ile ulusal ve uluslararası piyasalardaki sanayi ve iş dünyasına eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Dünya ile entegrasyonda en etkili araçlardan olan yabancı dil eğitiminde farklılıklar yaratarak, öğrencilerin ve çalışanların gelişmelerine, verimliliğini arttırmalarına destek olmaktadır.

Misyonumuz
British Town Dil Okulları, kurumsal vizyonu çerçevesinde kaliteli dil eğitimini öğrencilerine sunmak misyonuyla yola çıkmış olup Türkiye'de İzmir'den Van'a kadar uzanan temsilcilikleriyle her geçen gün büyümeye devam etmektedir.
Vizyonumuz
British Town Dil Okulları olarak vizyonumuz 2011 yılından beri süregelmekte olan franchise sistemi çerçevesinde temsilcilikler kurmaya devam ederek kaliteli dil eğitimini Türkiye'de dil öğrenmek isteyen herkese ulaştırmaktır.Verilen Kursların Ayrıntıları
Photoshop,Illustrator ve Indesign programlarının eğitimleri veriliyor.
İNGİLİZCE/ALMANCA/İSPANYOLCA/IELTS/TOEFL/HAZIRLIK ATLAMA/YDS/YÖK DİL/AUTOCAD/CATIA/SOLİDWORKS/PHOTOSHOP/ILLUSTRATOR/INDESIGN/ VE PEK ÇOK KARİYER KURSLARI VERİLMEKTEDİR.
Yabancı ve Türk eğitmenlerimiz ile birlikte Toefl/Ielts/YDS/Hazırlık atlama sınavlarına yönelik kurslarımız bulunmaktadır.