Bu kursu paylaş
0 Yorum

Habitat Academy İngilizce Öğrenme Evi

odunpazari, ESKİŞEHİR
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu , TOEFL Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Habitat Academy İngilizce Öğrenme Evi, ESKİŞEHİR ODUNPAZARI ve civarında hizmet vermekte olup 07.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ESKİŞEHİR ilinde hizmet veren 203 kurs verenden 18 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 2 farklı kurs vermektedir. Habitat Academy İngilizce Öğrenme Evi, 23 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
İngilizceyi Türkçe üzerinden öğretmiyoruz. Çeviri-bazlı dil öğretimine karşıyız. Bir kitaba bağlı değiliz. İngilizce konuşuyoruz, yazıyoruz ve yaşıyoruz.

Gruplar en fazla 6 kişilik. Etkinlik ve konu bazlı olarak işlediğimiz derslerin materyallerini özel olarak oluşturuyoruz.

Fotoğraflar
Habitat Academy İngilizce Öğrenme Evi Habitat Academy İngilizce Öğrenme Evi Habitat Academy İngilizce Öğrenme Evi Habitat Academy İngilizce Öğrenme Evi Habitat Academy İngilizce Öğrenme Evi Habitat Academy İngilizce Öğrenme Evi Habitat Academy İngilizce Öğrenme Evi Habitat Academy İngilizce Öğrenme Evi Habitat Academy İngilizce Öğrenme Evi Habitat Academy İngilizce Öğrenme Evi

Verilen Kursların Ayrıntıları
Please call us
Please call us

Yorumlar