Eskişehir Merkez Ahmet Ay

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ahmet Ay

merkez, ESKİŞEHİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Geometri Özel Ders , TYT Kursu , YKS Kursu , AYT Kursu , AYT Matematik Kursu , AYT Geometri Kursu , AYT Fizik Kursu , AYT Kimya Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ahmet Ay, ESKİŞEHİR MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 05.12.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ESKİŞEHİR ilinde hizmet veren 422 kurs/özel ders verenden 71 . sıradadır. Başta AYT olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ahmet Ay, 53 gelen talepten 19 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
ESTÜ/Mimarlık bölümünde okuyorum TYT-AYT Sayısal derslerinden kendi evimde ya da öğrencinin talep ettiği yerde özel ders veriyorum. özel derse devam etmeyi planlayan öğrencilere yardımcı olabilmek için ders ücretlerinde elimden geldiğince indirim yapıyorum.


Geometri Özel Ders Nedir?

Geometri
Uzunluk genişlik gibi uzamsal ilişkileri konu edinen matematiğin bir alt dalıdır. Daha geniş bir ifade ile; uzayı ve uzayda tasarlanabilen nokta, çizgi, açı, yüzey gibi şekilleri ve bunların birbirleri arasında olan ilişkilerini, ölçümlerini, özelliklerini inceleyen bilim dalıdır.

Geometrinin en çok iç içe olduğu dallar; mimarlık, mühendislik, endüstriyel alanlar, simülasyonlar, siber ortam, tasarım, sanat şeklinde sıralayabiliriz. Kısaca geometrinin kullanılmadığı meslek ya da alan yok gibidir desek isabet olur.

TYT Nedir?

YGS'nin yerine geçecek ilk oturuma Temel Yeterlilik Testi (TYT) adı veriliyor. Ancak ilk oturumlar arasındaki en büyük fark ise soru sayısı ve adayların sorumlu olduğu bölümlerde ortaya çıkıyor. YGS'de adaylar Türkçe, Matematik, Sosyal Bilimler ve Fen Bilimleri alanlarından sorumlu tutuluyordu. TYT'de ise 40 Türkçe ve 40 Temel Matematik sorusu olacak. YÖK Başkanı Saraç bu sınavın adayların temel yeteneklerini ölçmek amacıyla tasarlandığını belirtti.
Verilen Kursların Ayrıntıları
AYT Fizik Kimya Biyoloji ve Matematik  birebir ve grup  dersleri, soru çözümleri ve öğrenci ödev takibi.
AYT Geometri  birebir ve grup  dersleri, soru çözümleri ve öğrenci ödev takibi.
AYT Fizik
 birebir ve grup  dersleri, soru çözümleri ve öğrenci ödev takibi.