Eskişehir Merkez Ahmet Savaş Mumcu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ahmet Savaş Mumcu

merkez, ESKİŞEHİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Özel Ders , arapça çeviri Kursu , Basın Arapçası Kursu , Arapça Lehçe Eğitimi (Ammice -Günlük konuşma Arapçası ) Kursu , İngilizce Kursu , Arapça Kursu , Farsça Kursu , YDS Arapça Kursu , TOEFL Kursu , YDS Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ahmet Savaş Mumcu, ESKİŞEHİR MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 17.10.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ESKİŞEHİR ilinde hizmet veren 494 kurs/özel ders verenden 77 . sıradadır. Başta YDS olmak üzere 12 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ahmet Savaş Mumcu, 45 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
ODTÜ Uluslararası İlişkiler Lisans Öğrencisiyim. Çok ileri düzeyde Arapça ve Farsça ve ileri düzeyde İngilizce bilmekteyim. Türkiye'de bulunan Arap Yatırımcılarla 5 yıl çeşitli projelerin idarelerinde Arapça Tercüman olarak ; İranlı Mülteciler ve Yatırımcılarla da Farsça Tercümanı olarak görevlerde bulundum.  

Arapça,Farsça ve İngilizce dillerinde her seviyede eğitim verilir.Verilen Kursların Ayrıntıları
Arapça dilinde Tez / Makale çevirileri yapılır.
Arap Dünyasını ve Medyasını takip etmek için Siyasal / Sosyal ve Ekonomik Konular başta olmak üzere Basın Arapçası dersleri verilir.
Irak ve Suriye Lehçeleri Arapçaları Profesyonel Eğitim Teknikleriyle..
Her seviyede İngilizce Dersleri verilir.
Her seviyede Arapça (Fasih Arapça ve Irak/Suriye Arapçası) dersleri verilir.
Türkiye'nin Stratejik Ortağı İran başta olmak üzere Afganistan, Tacikistan bölgelerinde konuşulan Farsça önem arz etmektedir. Çok ileri düzeyde resmi ve sokak Farsçası dersleri verilir.
Her seviyede YDS Arapçası dersleri verilir.