Eskişehir Merkez Ayşenur Koçer

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ayşenur Koçer

merkez, ESKİŞEHİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Türkçe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ayşenur Koçer, ESKİŞEHİR MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 23.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ESKİŞEHİR ilinde hizmet veren 494 kurs/özel ders verenden 169 . sıradadır. Başta Türkçe olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ayşenur Koçer, 14 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
LÜTFEN TELEFON İLE ARAYIN.
Şemalarla, zihin haritaları ve kısaltma yöntemleri ile akılda kalıcı öğretim yöntemleri.
Tel:  0535 426 4008


Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Nedir?

Türkçe ya da Türk dili, batıda Balkanlar’dan başlayıp doğuda Hazar Denizi sahasına kadar konuşulan Altay dillerinden biridir. Yaşı, en eski hesaplara göre 8500 olan Türkçe, bugün yaşayan Dünya dilleri arasında en eski yazılı belgelere sahip olan dildir. Bu belgeler, çivi yazılı Sümerce tabletlerdeki alıntı kelimelerdir. Türk yazı dilleri içinde Oğuz sahası yazı dillerinden Osmanlı Türkçesinin devamını oluşturur. Başta Türkiye olmak üzere eski Osmanlı İmparatorluğu coğrafyasında konuşulan Türkçe, dünyada en fazla konuşulan 5. dildir. Türkçe sondan eklemeli bir dildir. Bundan ötürü kullanılan herhangi bir eylem üzerinden istenildiği kadar sözcük türetilebilir. Türkiye Türkçesi bu yönünden dolayı diğer Türk dilleriyle ortak ya da ayrık bulunan onlarca eke sahiptir. Türkçe çok geniş kullanımıyla birlikte zengin bir dil olmasının yanı sıra, genel itibarıyla “özne-nesne-yüklem” biçimindeki cümle kuruluşuna sahiptir.

Türkçe Nedir?

Türkçe, ana dili edinimi ve gelişimi dersi olduğu için öğrencilerin sağlıklı bir kişisel gelişim gösterip topluma uyum sağlayabilmesinde en önemli derstir. Türkçe, aynı zamanda öğrencinin Türkçe ve Türkiye Cumhuriyeti’ne olan bağlılığının sağlamlaştırıldığı, bu iki Cumhuriyetin ayrılmaz unsurları olan milli kültür, milli kimlik ve milli bilinç duygularının sağlam temeller üzerinde inşasının yapıldığı bir mihver derstir. 
Verilen Kursların Ayrıntıları
Şemalarla, zihin haritaları ve kısaltma yöntemleri ile akılda kalıcı öğretim yöntemleri.
Tel : 0535 426 4008
Şemalarla, zihin haritaları ve kısaltma yöntemleri ile akılda kalıcı öğretim yöntemleri. Tel: 0535 426 4008