Eskişehir Merkez Hasan Civan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Hasan Civan

merkez, ESKİŞEHİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Word Kursu , Excel Kursu , Powerpoint Kursu , Office Kursu , Bil. İşletmenliği Kursu , Temel Bilgisayar Kursu , Donanım Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Hasan Civan, ESKİŞEHİR MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 22.01.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ESKİŞEHİR ilinde hizmet veren 494 kurs/özel ders verenden 29 . sıradadır. Başta Office olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. Hasan Civan, 16 gelen talepten 14 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Hasan CİVAN - Bilgisayar Formatör Öğretmen

1958 yılında Söğüt Hisarcık Köyü’nde dünyaya geldi. İlkokulu Eskişehir Porsuk İlkokulu’nda, Ortaokulu Söğüt Orta Okulu’nda tamamladı. Çanakkale Öğretmen Lisesi’nden 1975 yılında mezun oldu. Sırasıyla Yıldızeli Akkoca Köyü, Söğüt Hisarcık Köyü, Eskişehir Danişment Köyü İlkokulu öğretmenliği, Eskişehir Mimar Sinan İlköğretim Okulu Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Anadolu Üniversitesi Eğitim Ön Lisans ve İktisat bölümlerini bitirdi. Eskişehir’de bilgisayar eğitiminin yaygınlaşması için çok sayıda resmi ve özel kursta görev aldı. İkieylül İlköğretim Okulu Bilgisayar Formatör Öğretmenliği görevinde iken 2003 yılında emekli oldu. Özel okullarda da Bilgisayar Öğretmeni olarak uzun yıllar görev yapan Hasan CİVAN, “İlköğretim Öğrencileri İçin Etkinlik Örnekleri İle …”, “İlköğretim Öğrencileri İçin Proje Çalışmaları” ve “Arduino İle Sende Yapabilirsin” serilerinin yazımı ile ilgili çalışmalarını sürdürmektedir.

Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları
Üniversite - Lise - Ortaokul öğrencileri, Excel Öğrenmek isteyen herkes,
Excel sizin için hayatınız boyunca sorun olmaktan çıksın... Excel, İleri Excel, Advanced Excel Dashboards, Finansal Excel, Excelde Makrolar, Excel'de VBA (Visual Basic Uygulamaları. İsteyene istediği kadar Excel. Yılların verdiği tecrübe ve Bilgisayar Formatör Öğretmenin farklı anlatımıyla.
Kursiyerin öğrenmek istediği excel konularına göre kursiyere özel örnek ders konuları oluşturma, yazarken zaman kaybını en aza indirme, değişik örneklerle konuyu pekiştirme... Unutmayın öğrenilen bilgiler davranış şekline dönüşmedikçe unutulur. İşte bu yöntem ile öğrenilen bilgiler unutulmayacak...