Eskişehir Merkez Matematik Dunyasi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Matematik Dunyasi

merkez, ESKİŞEHİR
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Matematik Özel Ders , Öğrenci Koçluğu Kursu , Aile Danışmanlığı Kursu , Eğitim Danışmanlığı Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Matematik Dunyasi, ESKİŞEHİR MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 08.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ESKİŞEHİR ilinde hizmet veren 399 kurs/özel ders verenden 98 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Matematik Dunyasi, 2 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
9 yıllık bir kurumuz. Birebir veya grup halinde özel ders veriyoruz. Her branştan öğretmenlerimiz mevcuttur. Basari odaklı çalışıyoruz.ayni zamanda öğrenci koçluğu yapıyoruz.
Vizyonumuz
Yaşadığımız asrın ihtiyaçlarından hareketle, gelecek yüzyılların ihtiyaçlarına cevap verebilmek için profesyonelce çalışmayı, günümüzün tüm teknik ve teknolojik gelişimlerini takip ederek daha ileriye doğru yolculuk yapmayı gaye edinmiş, hedefe ulaşmak için aynı zamanda sevgi ve hoşgörü içerisinde, herkesle diyaloğa açık, his ve düşüncelerini ifade edebilen insanlığın temsilcileriyiz.
Misyonumuz
Atatürk ilke ve inkılaplarına, cumhuriyetin temel ilkelerine bağlı, Türk Milli Eğitim sisteminin genel amaçları doğrultusunda, Matematik Dünyası eğitim kurumlarında öğrenim gören herkese, eşit mesafede yaklaşım tarzı benimsemek, bütün öğrencilerimizin milli, ahlaki, insani, manevi-kültürel değerlerine saygılı olmak, bu değerleri korumak ve geliştirmek; ailesini, vatanını, milletini ve tüm insanlığı seven örnek nesiller yetiştirmek, eğitim dünyasında bir boşluğu doldurmak ve bu hususta gerekli misyonu yüklenmektir.
Metodumuz
Sevgi ve şefkat ışığında iyi bir eğitim ortamı hazırlamak, her öğrenci ile mutlaka ilgilenilerek kabiliyetleri ölçüsünde topluma kazandırmak, öğrencinin kendine has özellikleri ölçüsünde öğretim yöntem ve tekniklerini kullanmak. Başarılı, başarısız diye öğrencilere ayrıcalık gözetmeden eğitim vermek. Her öğrenciye eşit yaklaşmakla birlikte, uygun zamanı, ortamı ve şartları yakalayamamış ve bu sebeple başarılı olamamış öğrencileri maküs talihine terketme yerine sahip çıkmak, kişiye özel programlarla en az 10 yıl tecrübeli eğitimciler eşliğinde eğitim vererek hakettiği seviyelere taşımaktır.
Stratejimiz
Profesyonel bir yaklaşım, kalite ve markaya önem vermek.
Hedefimiz
İyi öğrenci, iyi aile, iyi bireyler, iyi toplum, Büyük Türkiye, çağdaş bir devlet, mutlu bir dünya.
Prensiplerimiz
Tüm öğrencilerimizi kendi çocuğumuz gibi benimser ve ilgileniriz.
Kendi çocuğumuza sunulmasını arzu edeceğimiz kalitede hizmet sunarız.
Kendi çocuğumuzu göndermeyeceğimiz bir yere bir başkasının çocuğunu götürmeyiz   ve göndermeyiz.
Tüm öğrencilerimizi, yaşı kaç olursa olsun, yetişkin kabul eder, onlarla bir yetişkinle konuşur gibi konuşuruz.
Tüm velilerimizle bir dost gibi, onların beklentilerine en seri, en doğru ve en kaliteli biçimde cevap vermek amacındayız.
Kendine güvenen, bağımsız, kendi davranışlarının sorumluluğunu alabilen, sosyal yönü kuvvetli çocukların aynı zamanda başarılı öğrenciler de olduğu gerçeğinden hareket ederek, öğrencilerimizin sosyal ve psikolojik gelişimlerine de önem veririz.
Biz güvenilir olmayı esas kabul ederiz.
Verilen Kursların Ayrıntıları
8 yıllık bir kurumuz. Birebir veya grup halinde özel ders veriyoruz. Her branştan öğretmenlerimiz mevcuttur. Basari odaklı çalışıyoruz.ayni zamanda öğrenci koçluğu yapıyoruz. Daha detaylı arayın goruselim