Bu kursu paylaş
0 Yorum

murat şahin

merkez, ESKİŞEHİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Autocad Kursu , 3D Studio Max Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
murat şahin, ESKİŞEHİR MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 12.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ESKİŞEHİR ilinde hizmet veren 202 kurs verenden 73 . sıradadır. Başta 3D Studio Max olmak üzere 2 farklı kurs vermektedir. murat şahin, 9 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
mühendisden autocad 2d+3d dersi

3Ds Max, Autodesk firması tarafından geliştirilen (ve hala geliştirilmekte olan)  dünyanın en popüler ve en çok kullanılan 3D modelleme ve animasyon programıdır. Tam adı “3D Studio Max” olarak literatürde geçmektedir.

Hayal Gücünüzün sınırlarını zorlayan tasarımları hayata geçirmeniz için sonsuz  imkanlar sağlayan,  geleceğin tasarımcılarının programı 3ds Max’tir. Gelişmiş eklenti desteği, güçlü modelleme kabiliyeti ve nispeten kolay kullanımı ile 3 boyutlu modelleme yazılımları arasında en yaygın kullanıma sahip uygulamalardan birisi olup, bir çok hazır modeli, dersleri, eklentileri bulunan ve internet üzerinde bir çok dökümana sahip bir programlardan birisidir. 3ds max ile sınır tanımaz hayalgücünüzü sanal ortama taşıyabilir ve biraz sabırla gelecekte iyibir iş ve kazanç sahibi olabilirsiniz.


Verilen Kursların Ayrıntıları
mühendisden autocad 2d+3d
mühendisden autocad 2d+3d dersi

Yorumlar