Eskişehir Merkez Pelin Ekenel

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Pelin  Ekenel

merkez, ESKİŞEHİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Pelin Ekenel , ESKİŞEHİR MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 02.11.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ESKİŞEHİR ilinde hizmet veren 365 kurs/özel ders verenden 94 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Pelin Ekenel , 56 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde 4. Sınıf ingilizce öğretmenliği okuyorum. Isteyen ilköğretim ve ortaöğretim öğrencilerine uygun fiyata özel ders verebilirim. Yurtdışı deneyimim var.


İngilizce Nedir?

İngilizce, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, Amerika Birleşik Devletleri, Anglofon Karayipler, Avustralya, İrlanda Cumhuriyeti, Kanada ve Yeni Zelanda'da yaşayanların çoğunun ana dilidir. İkinci dil ve resmî dil olarak dünya genelinde, özellikle İngiliz Milletler Topluluğu ülkeleri ve çok sayıda uluslararası örgüt tarafından da kullanılmaktadır. Modern İngilizce, ana dili farklı olan insanların konuştuğu ilk "küresel ortak dil" olarak tanımlanmaktadır.İngilizce iletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi alanlarında egemen uluslararası yardımcı dildir. Dilin Britanya Adaları'ndan öteye yayılmasında Britanya İmparatorluğu'nun büyük payı vardır. Amerika Birleşik Devletleri'nin II. Dünya Savaşı sonrasında artan ekonomik ve kültürel etkisi, İngilizcenin benimsenmesini önemli şekilde hızlandırmıştır.

Verilen Kursların Ayrıntıları
Anadolu Üniversitesi nde ingilizce öğretmenliği okuyorım 3. Sınıf öğrencisiyim ve yurtfışı deneyimim var yazları bir etüt merkezinde ingilizce öğretmenliği yapıyorum