Eskişehir Merkez Sevgi Er

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Sevgi Er

merkez, ESKİŞEHİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Almanca Kursu , Aile Birleşimi Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Sevgi Er, ESKİŞEHİR MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 05.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ESKİŞEHİR ilinde hizmet veren 421 kurs/özel ders verenden 82 . sıradadır. Başta Aile Birleşimi olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Sevgi Er, 8 gelen talepten 5 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
5 yillik almanca ogretmeniyim. Devlet lisesinde kadrolu olarak calisiyorum. Eskisehir Anadolu Universitesi mezunuyum. Yurtdisi terubelerim vardir.Aile birlesimi sinavlarina ogrenci hazirlayan kurumlarda gorev yaptim. Tereddut etmeden arayabilirsiniz.


Almanca Nedir?

Almanca Hint-Avrupa dillerinin Cermen dilleri koluna bağlıdır ve dünyanın yaygın lisanlarından biridir. Avrupa Birliği'nin resmî dillerinden biri ve en çok konuşulanıdır. Özellikle Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre'nin büyük bölümü, İtalya'nın Güney Tirol bölümü, Belçika'nın doğu kantonları, Polonya ve Romanya'nın kimi bölgeleri ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır. Almanca ayrıca içinde Fransız kelime kökenli sözcükler taşır.

Aile Birleşimi Nedir?

Eşle aile birleşimi yapılabildiği gibi, çocuklarda ailelerinin yanına aile birleşimi vizesi ile Almanya'ya gidebilirler.Ancak Alman Hükümeti, aile birleşimi yapabilmek için bazı şartlar aramaktadır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Almanca A1/2, B1/2, C1/2 seviyeleri ozel ders verebilirim. Odevlerinize yardimci olup ingilizce dersinde de yardim edebilirim