Bu kursu paylaş
0 Yorum

Murat Eğitim Eskişehir KPSS - AÖF Kursu

tepebaşi, ESKİŞEHİR
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: SMMM Staj Kursu , SMMM Yeterlilik Kursu , Açıköğretim Kursu , KPSS Kursu , ALES Kursu , İdari Hakimlik Kursu , DGS Kursu , Adli Hakimlik Kursu , İcra Müdürlüğü Kursu , Vergi Müfettişliği Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Murat Eğitim Eskişehir KPSS - AÖF Kursu , ESKİŞEHİR TEPEBAŞI ve civarında hizmet vermekte olup 16.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ESKİŞEHİR ilinde hizmet veren 203 kurs verenden 40 . sıradadır. Başta KPSS olmak üzere 10 farklı kurs vermektedir. Murat Eğitim Eskişehir KPSS - AÖF Kursu , 18 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
Alanında lider Murat Eğitim ve Yayıncılık olarak Eskişehir şubemizle hizmetinizdeyiz.

KPSS Genel Kültür ve Genel Yetenek, KPSS - A Grubu, KPSS Eğitim Bilimleri ve ÖABT kurslarımızın yanısıra DGS, ALES, Adli ve İdari Yargı Hakimliği, SMMM Staja Giriş ve Yeterlilik, Görevde Yükselme, Kurum Sınavlarına Hazırlık, AÖF Kurslarımızda Deneyimli Kadromuz ve yetkin yayınlarımızla, uzaktan eğitim desteğimizle başarıya giden yolu beraberce inşa etmek temel misyonumuzdur. ,

Kurumumuzda 20 Dersliğin yanısıra 2 adet kütüphanemiz yer almaktadır. Değerli kursiyerlerimizin başarısını sürekli kılabilmek adına rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmetlerimizi, sınav ve stres yönetimi,doğru ders çalışma teknik ve programlarıyla desteklemekteyiz.

Kişisel gelişimin ve hayat boyu öğrenimin esas olduğu bilinciyle başarının ekip çalışmasına, disipline ve doğru programlamaya bağlı olduğunu yıllardan kazandığımız deneyimle Eskişehir'e taşıyoruz.    
eskisehir.murategitim.com

Fotoğraflar
Murat Eğitim Eskişehir KPSS - AÖF Kursu Murat Eğitim Eskişehir KPSS - AÖF Kursu

Verilen Kursların Ayrıntıları
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim proğramlarının tümüne yönelik kurslarımız vardır. Ayrıntılı bilgi için lütfen irtibata geçiniz.
Alanında lider Murat Eğitim ve Yayıncılık olarak Eskişehir şubemizle hizmetinizdeyiz. KPSS Genel Kültür ve Genel Yetenek, KPSS - A Grubu, KPSS Eğitim Bilimleri ve ÖABT kurslarımızın yanısıra DGS, ALES, Adli ve İdari Yargı Hakimliği, SMMM Staja Giriş ve Yeterlilik, Görevde Yükselme, Kurum Sınavlarına Hazırlık, AÖF Kurslarımızda Deneyimli Kadromuz ve yetkin yayınlarımızla, uzaktan eğitim desteğimizle başarıya giden yolu beraberce inşa etmek temel misyonumuzdur. , Kurumumuzda 20 Dersliğin yanısıra 2 adet kütüphanemiz yer almaktadır. Değerli kursiyerlerimizin başarısını sürekli kılabilmek adına rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmetlerimizi, sınav ve stres yönetimi,doğru ders çalışma teknik ve programlarıyla desteklemekteyiz. Kişisel gelişimin ve hayat boyu öğrenimin esas olduğu bilinciyle başarının ekip çalışmasına, disipline ve doğru programlamaya bağlı olduğunu yıllardan kazandığımız deneyimle Eskişehire taşıyoruz.
60 deneme sınavı ve kamp programlarıyla bütün 300 saatlik dgs hazırlık programımız bulunmaktadır.

Yorumlar