Bu kursu paylaş
0 Yorum

Murat Eğitim Eskişehir KPSS - AÖF Kursu

tepebaşi, ESKİŞEHİR
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: SMMM Yeterlilik Kursu , SMMM Staj Kursu , İcra Müdürlüğü Kursu , KPSS Kursu , DGS Kursu , Vergi Müfettişliği Kursu , ALES Kursu , Açıköğretim Kursu , İdari Hakimlik Kursu , Adli Hakimlik Kursu

Kurs Veren Hakkında
Alanında lider Murat Eğitim ve Yayıncılık olarak Eskişehir şubemizle hizmetinizdeyiz.

KPSS Genel Kültür ve Genel Yetenek, KPSS - A Grubu, KPSS Eğitim Bilimleri ve ÖABT kurslarımızın yanısıra DGS, ALES, Adli ve İdari Yargı Hakimliği, SMMM Staja Giriş ve Yeterlilik, Görevde Yükselme, Kurum Sınavlarına Hazırlık, AÖF Kurslarımızda Deneyimli Kadromuz ve yetkin yayınlarımızla, uzaktan eğitim desteğimizle başarıya giden yolu beraberce inşa etmek temel misyonumuzdur. ,

Kurumumuzda 20 Dersliğin yanısıra 2 adet kütüphanemiz yer almaktadır. Değerli kursiyerlerimizin başarısını sürekli kılabilmek adına rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmetlerimizi, sınav ve stres yönetimi,doğru ders çalışma teknik ve programlarıyla desteklemekteyiz.

Kişisel gelişimin ve hayat boyu öğrenimin esas olduğu bilinciyle başarının ekip çalışmasına, disipline ve doğru programlamaya bağlı olduğunu yıllardan kazandığımız deneyimle Eskişehir'e taşıyoruz.    
eskisehir.murategitim.com

Fotoğraflar
Murat Eğitim Eskişehir KPSS - AÖF Kursu Murat Eğitim Eskişehir KPSS - AÖF Kursu

Verilen Kursların Ayrıntıları
Alanında lider Murat Eğitim ve Yayıncılık olarak Eskişehir şubemizle hizmetinizdeyiz. KPSS Genel Kültür ve Genel Yetenek, KPSS - A Grubu, KPSS Eğitim Bilimleri ve ÖABT kurslarımızın yanısıra DGS, ALES, Adli ve İdari Yargı Hakimliği, SMMM Staja Giriş ve Yeterlilik, Görevde Yükselme, Kurum Sınavlarına Hazırlık, AÖF Kurslarımızda Deneyimli Kadromuz ve yetkin yayınlarımızla, uzaktan eğitim desteğimizle başarıya giden yolu beraberce inşa etmek temel misyonumuzdur. , Kurumumuzda 20 Dersliğin yanısıra 2 adet kütüphanemiz yer almaktadır. Değerli kursiyerlerimizin başarısını sürekli kılabilmek adına rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmetlerimizi, sınav ve stres yönetimi,doğru ders çalışma teknik ve programlarıyla desteklemekteyiz. Kişisel gelişimin ve hayat boyu öğrenimin esas olduğu bilinciyle başarının ekip çalışmasına, disipline ve doğru programlamaya bağlı olduğunu yıllardan kazandığımız deneyimle Eskişehire taşıyoruz.
60 deneme sınavı ve kamp programlarıyla bütün 300 saatlik dgs hazırlık programımız bulunmaktadır.
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim proğramlarının tümüne yönelik kurslarımız vardır. Ayrıntılı bilgi için lütfen irtibata geçiniz.

Yorumlar