Eskişehir Odunpazarı Çakra Eğitim&Danışmanlık

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Çakra Eğitim&Danışmanlık

odunpazari, ESKİŞEHİR
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Eğitim Danışmanlığı Kursu , TYT Kursu , LGS (TEOG) Kursu , YKS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Çakra Eğitim&Danışmanlık , ESKİŞEHİR ODUNPAZARI ve civarında hizmet vermekte olup 24.05.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ESKİŞEHİR ilinde hizmet veren 369 kurs/özel ders verenden 10 . sıradadır. Başta Eğitim Danışmanlığı olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Çakra Eğitim&Danışmanlık , 41 gelen talepten 30 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Ortaokul Tüm dersler ve Lise Matematik-Geometri dersleri hizmetimize dahildir.Özel ders bürosunda daha ilgili ve başarıya odaklı çalışmalar güdüyoruz.Üstelik her seviye ve bütçeye uygun..Mutlaka gelin görüşelim bize de uğramadan kararınızı vermeyin.

Fotoğraflar
Çakra Eğitim&Danışmanlık Çakra Eğitim&Danışmanlık Çakra Eğitim&Danışmanlık

Eğitim Danışmanlığı Nedir?

Eğitim danışmanı, telefon aramaları ve yüz yüze görüşmeler ile eğitim kurumlarına öğrenci kazandıran kişidir. Özel eğitim kurumlarında görev alan eğitim danışmanları, hem kurumsal hem de bireysel görüşmeler yaparak potansiyel müşterilere kurum ve eğitim içeriği hakkında bilgi verirler.

TYT Nedir?

YGS'nin yerine geçecek ilk oturuma Temel Yeterlilik Testi (TYT) adı veriliyor. Ancak ilk oturumlar arasındaki en büyük fark ise soru sayısı ve adayların sorumlu olduğu bölümlerde ortaya çıkıyor. YGS'de adaylar Türkçe, Matematik, Sosyal Bilimler ve Fen Bilimleri alanlarından sorumlu tutuluyordu. TYT'de ise 40 Türkçe ve 40 Temel Matematik sorusu olacak. YÖK Başkanı Saraç bu sınavın adayların temel yeteneklerini ölçmek amacıyla tasarlandığını belirtti.
Verilen Kursların Ayrıntıları