Eskişehir Odunpazarı Yusuf Akdogan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Yusuf Akdogan

odunpazari, ESKİŞEHİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Fizik Özel Ders , Fizik Özel Ders , Fizik Kursu , TYT Fizik Kursu , AYT Fizik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Yusuf Akdogan, ESKİŞEHİR ODUNPAZARI ve civarında hizmet vermekte olup 06.12.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ESKİŞEHİR ilinde hizmet veren 366 kurs/özel ders verenden 186 . sıradadır. Başta Fizik olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Yusuf Akdogan, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Etüt merkezinde öğretmenim. 11. sınıflara ve TYT - AYT  ye yönelik ileri fizik dersleri veriyorum. Dersler devamlı veya yazılıya yönelik 1 defalık olabilir. ofis merkezde. Ücret bir ders saati (45 dk) 50 lira. Öğrenci sayısı fark etmez. Yani 1 kişi gelirse de 50. İki arkadaş gelirse de 50 (kişi başı 25 )


Lise Fizik Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik fizik özel dersi verilir.

Fizik Özel Ders Nedir?

Fizik, maddenin kimyasal yapısı dışında kalan genel özelliklerini, genel ya da geçici yasalara bağlı olarak, deney yoluyla incelenebilen, matematiksel olarak tanımlanabilen durum ve değişimlerini inceleyen bilim dalıdır. Özetle maddeyi, maddenin uzay-zamanda hareketini enerji ve kuvveti de dahil ederek bütün ilgili kavramlarla birlikte konu alan doğa bilimidir. Bir bakıma evren ile ilgili nasıl ve niçin sorularını cevaplamak için doğanın genel bir analizidir. Günlük hayatımızda Matematik gibi Fizik de hep karşımıza çıkan bir diğer önemli bilim dalıdır.