Eskişehir Tepebaşı Eskişehir Dil Koleji

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Eskişehir Dil Koleji

tepebaşi, ESKİŞEHİR
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Almanca Özel Ders , Fransızca Özel Ders , İngilizce Kursu , Aile Birleşimi Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Havacılık İngilizcesi Kursu , İş İngilizcesi Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Eskişehir Dil Koleji, ESKİŞEHİR TEPEBAŞI ve civarında hizmet vermekte olup 07.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ESKİŞEHİR ilinde hizmet veren 495 kurs/özel ders verenden 13 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 15 farklı kurs/özel ders vermektedir. Eskişehir Dil Koleji, 192 gelen talepten 79 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
2013 yılından beri faaliyet gösteren uluslararası standartlarda dil eğitimi veren nadir yerlerdendir. Butik tarzda kaliteye önem veren nezih bir dil okuludur. Özellikle özel ders konusunda lider bir dil okuludur. Genel İngilizce, Çocuk İngilizcesi, YDS, TOEFL ve IELTS Hazırlık programlarının yanı sıra, Fransızca, Almanca, Rusça ve Arapça özel dersleri vermektedir. Her zaman uygun fiyata kaliteli eğitim verme amacıyla hareket etmektedir.

Fotoğraflar
Eskişehir Dil Koleji Eskişehir Dil Koleji Eskişehir Dil Koleji


Verilen Kursların Ayrıntıları
Tamamen yabancı hocalarla liselilere özel hafta sonları grup dersleri.
Teenager yaşlara özel sınıf ve kitaplar
Oxford metodolojisi ile şehirdeki fiyat kalite açısından en cazip Çocuk İngilizcesi Programı. Lütfen bilgi alınız.
Kaliteli olması açısından bire bir özel ders. Aile birleşimi konusunda tecrübeli hocalar. Mutlaka hoca ve program içeriği hakkında bilgi alınız.
Anadili Fransızca olan hocalarla bire bir özel ders imkanı. Mutlaka bilgi alınız.
2013 yılından beri faaliyet gösteren uluslararası standartlarda dil eğitimi veren nadir yerlerdendir. Butik tarzda kaliteye önem veren nezih bir dil okuludur. Özellikle özel ders konusunda liderdir.
Almanca aile birleşiminde uygun fiyat öğrenme garantisi.
YÖKDİL için iyi bir hazırlık süreci geçirmek için lütfen bilgi alınız
Kaliteli bir yabancı dil eğitimi için lütfen bilgi alınız.
Havacılık İngilizcesinde tek yer.
Özel ders ile kişiye uygun programlar
Bire bir TOEFL sınavına hazırlık.
Yabancı hocalarla titiz ve kaliteli IELTS hazırlık. Kaynaklar, uygun saatler ve hocalar hakkında lütfen bizimle iletişime geçiniz.
YDS programı eşsiz ve oldukça kaliteli bir programdır. Mutlaka fiyat, kullanılan kaynaklar ve programın içeriği hakkında bilgi alınız.