Eskişehir Çifteler Zafer Altunkaya Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu

Bu kursu paylaş
1 Yorum

ZAFER ALTUNKAYA MOTORLU TAŞIT SÜRÜCÜLERİ KURSU

çİfteler, ESKİŞEHİR
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Direksiyon Özel Ders , CE Ehliyet Kursu , BE Kursu , Defansif ve İleri Sürüş Kursu , Direksiyon Kursu , B Ehliyet Kursu , A2 Ehliyet Kursu , Otobüs Ehliyeti (E Sınıf) Kursu , D Sınıfı Ehliyet Kursu , H Sınıfı Ehliyet Kursu , A1 Ehliyet Kursu , C Sınıfı Ehliyet Kursu , Ehliyet Kursu , Sürücü Kursu , M Ehliyet Kursu , SRC Kursu , E Sınıfı Ehliyet Kursu , H (B-Engelli) Ehliyet Kursu , B Engelli Ehliyet Kursu , Güvenli Sürüş Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
ZAFER ALTUNKAYA MOTORLU TAŞIT SÜRÜCÜLERİ KURSU, ESKİŞEHİR ÇİFTELER ve civarında hizmet vermekte olup 07.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ESKİŞEHİR ilinde hizmet veren 494 kurs/özel ders verenden 20 . sıradadır. Başta Sürücü olmak üzere 20 farklı kurs/özel ders vermektedir. ZAFER ALTUNKAYA MOTORLU TAŞIT SÜRÜCÜLERİ KURSU, 18 gelen talepten 10 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
KURSUMUZDA A1-A2-B-BE-C-CE-D SINIFI SERTİFİKALAR VERİLMEKTEDİR ÇİFTELER VE CİVARINA ALPU EMİRDAĞ BEYLİKOVA SEYİTGAZİ MİHALIÇÇIK KAYMAZ KIRKA MAHMUDİYE GİBİ İLÇELERİMİZE HİZMET VERMEKTEYİZ.KURSUMUZ 1990 YILINDAN BERİ HİZMET VERMEKTEDİR .

1992  yılında Sebahattin Altunkaya  tarafından Çifteler'de kurulan Çifteler Sürücü Kursu sürücü kursu sektöründe öncü konuma gelerek lider kurum olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Sürücü Kursu sektöründe kalite, eğitim kurumunun siz adaylarına sunduğu hizmetin ve ihtiyaçlarının tamamı ile karşılayabilme yetenekleridir. Kısacası aday beklentilerine cevap verebilme kabiliyetidir. Bir eğitim kurumunun hizmet kalitesini yönetebilmesi için hangi kriterlerde hizmet sunacağını mutlaka belirlemesi birinci koşuldur.Bu sebeple Zafer Altunkaya Sürücü Kursu Eğitim Kurumları'nın kaliteyönetimi, aday beklentilerinin aşılmasını hedefleyen, ekip çalışması gerektiren, kuruma bağımlı ve bağımsız çalışan tüm birimlerin gözden geçirilmesini ve iyileştirilmesini sağlayan biryönetim anlayışıdır.Aday beklentilerine öncelik verilerek tanımlanan kaliteye,adaya verilen hizmetlerin yanında yönetim kalitesinin verimliliğini arttırmayı hedefleyen anlayışa kaliteyönetimi diyebiliriz.

Kaliteyönetim sistemi ışığında belirlenen kalite politakımıza bağlı olarakda Zafer Altunkaya Sürücü Kursu hizmet kalitesinin standardizasyonunu kaybetmemek adına,tüm bilgi birikim ve deneyimini, şubeleşme yoluna gitmeden, merkezi kalite standartını kaybetmeden, tek şube üzerinden siz değerli aday-larına sunmaktadır.

MİSYONUMUZ

Sürücü eğitimini ulaştığı en üst düzeyde, kaliteli bir yapı içinde, uygun ekonomik kosullarda topluma sunmak, Sürücü eğitimi alanındaki akademik çalışmalara ve bilimsel araştırmalara olanak sağlayarak, sürüş ile ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemek  5 Adet Son Model Eğitim araçlarımız ve 15 kişilik Uzman egitimcilerimiz ile hizmet vererek,sürücü adayının yetişmesine katkıda bulunmak

VİZYONUMUZ

Sürücü adaylarımızın ehliyet ile ilgili gereksinimlerini karşılamakve kazasız biryaşam sürebilmeleri için iyi bir sürücülük egitimlerini saglayarak, bu amaç doğrultusunda, eğitim hizmetlerimizi, en yüksek kalitede, uygu-lamaya dayalı ve standart olarak sizler ile paylaşmayi hedefliyoruz.

Sürücü adaylarımızın memnuniyetini sistemli olarak izleyecek ve elde ettiğimiz sonuçları, sunduğumuz eğitim hizmetlerini geliştirmekte kullanacağız.

Eğitime olanak sağlayan çalışma ortamıyla, her zaman en iyilerin yetiştiği, çalıştiği ve tercih ettigi kururm olacağız.

Çağdaş altyapımız ve uzman kadromuzla hizmetlerimizin etkinliğini, kalitesini ve verimliliğini arttırabilmek için sürekli çalışacağız.

Uluslararası kabul görmüşstandartları,yöntem ve uygulamaları geliştirmeyi ve herzamanfarklilikyaratacak yeniliklerle öncü kurum olabilmek yolunda tüm bilgi birikim ve tecrübemizi kullanacağız...

Fotoğraflar
 ZAFER ALTUNKAYA MOTORLU TAŞIT SÜRÜCÜLERİ KURSU  ZAFER ALTUNKAYA MOTORLU TAŞIT SÜRÜCÜLERİ KURSU  ZAFER ALTUNKAYA MOTORLU TAŞIT SÜRÜCÜLERİ KURSU  ZAFER ALTUNKAYA MOTORLU TAŞIT SÜRÜCÜLERİ KURSU  ZAFER ALTUNKAYA MOTORLU TAŞIT SÜRÜCÜLERİ KURSU  ZAFER ALTUNKAYA MOTORLU TAŞIT SÜRÜCÜLERİ KURSU  ZAFER ALTUNKAYA MOTORLU TAŞIT SÜRÜCÜLERİ KURSU  ZAFER ALTUNKAYA MOTORLU TAŞIT SÜRÜCÜLERİ KURSU  ZAFER ALTUNKAYA MOTORLU TAŞIT SÜRÜCÜLERİ KURSU  ZAFER ALTUNKAYA MOTORLU TAŞIT SÜRÜCÜLERİ KURSUYorumlar
Hazal Akbıyık
Hicbir ücret ödemeyecek miyim?
01.08.2018