Gaziantep Şehitkamil Dansart Bale Dans Müzik Merkezi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Dansart Bale Dans Müzik Merkezi

şehİtkamİl, GAZİANTEP
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Oyun Havası Kursu , Sportif Latin Dansı Kursu , Bale Kursu , Tango Kursu , Modern Dans Kursu , Salsa Kursu , Hip Hop Kursu , Oryantal Kursu , Horon Kursu , Sirtaki Kursu , Zeybek Kursu , Düğün Dansı Kursu , Roman Kursu , Vals Kursu , Bachata Kursu , Halk Oyunları Kursu , Rock N Roll Kursu , Merenge Kursu , Kafkas Kursu , Rueda Kursu , Zumba Kursu , Hint Dansı Kursu , Jazz Kursu , Street Jazz Kursu , Arjantin Tango Kursu , Kareografi Kursu , Dans Özel Ders , Gitar Özel Ders , Piyano Özel Ders , Keman Kursu , Gitar Kursu , Piyano Kursu , Yan Flüt Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Dansart Bale Dans Müzik Merkezi , GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL ve civarında hizmet vermekte olup 12.12.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. GAZİANTEP ilinde hizmet veren 375 kurs/özel ders verenden 49 . sıradadır. Başta Bale olmak üzere 33 farklı kurs/özel ders vermektedir. Dansart Bale Dans Müzik Merkezi , 90 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Milli Eğitim Bakanlığına Dansart, aynı zamanda Anadolu Ateşi Gaziantep şubesidir. Klasik Bale,Jimnastik,Anadolu Ateşi,Modern Dans,Tango,Zumba,Piyano,Keman,Gitar ve Yanflüt kurslarını veren Dansart 4 yaşından itibaren kayıt almaktadır.

Fotoğraflar
Dansart Bale Dans Müzik Merkezi Dansart Bale Dans Müzik Merkezi Dansart Bale Dans Müzik Merkezi Dansart Bale Dans Müzik Merkezi Dansart Bale Dans Müzik Merkezi Dansart Bale Dans Müzik Merkezi Dansart Bale Dans Müzik Merkezi Dansart Bale Dans Müzik Merkezi Dansart Bale Dans Müzik Merkezi Dansart Bale Dans Müzik Merkezi

Oyun Havası Nedir?

Halk oyunlarına, geleneksel danslara eşlik eden, kıvrak ritimli müzik.

Sportif Latin Dansı Nedir?

Latin dansı salon dansı ve halk dansı olarak yapılan, Porto Riko ve Küba başta olmak üzere Latin Amerika ülkelerinden çıkan ve dünyaya yayılmış olan dansların hepsini birden ifade eden geniş bir ifadedir. Önde gelen Latin kökenli salon dansları ça ça (veya ça ça ça), rumba, merenque, tumba, bachata, bomba, plena, paso doble ve bolerodur. Arjantin Tangosu da Latin kökenli bir salon ve halk dansıdır, ancak kendisi hem stil hem bir spor dalı olarak bağımsız bir kategoridir. Salsa ise Amerika Birleşik Devletleri'nin New York eyaletindeki Spanish Harlem bölgesinde yaşayan Latin Amerika kökenli insanlar arasında ortaya çıkmış bir danstır. Ancak her ne kadar ABD kökenli de olsa salsa stil olarak bir Latin dansıdır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Kursumuza 4 yaşından itibaren tüm çocuklar katılabilirler.Okulumuzda Klasik Bale eğitimi verilmektedir.Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olan kursumuz,ilkokula başlamış ve 8 yıl devam etmiş öğrencilerimize diploma verilmektedir. Eğitmenlik yapabilme ve kurs açabilme yetkisine sahip olabiliyorlar.
Tango eğitimi verilmektedir.