Gaziantep İlkadım Matematik Danışmanlık Merkezi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

İLKADIM MATEMATİK DANIŞMANLIK MERKEZİ

merkez, GAZİANTEP
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Edebiyat Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
İLKADIM MATEMATİK DANIŞMANLIK MERKEZİ, GAZİANTEP MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 06.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. GAZİANTEP ilinde hizmet veren 305 kurs/özel ders verenden 85 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. İLKADIM MATEMATİK DANIŞMANLIK MERKEZİ, 5 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
DÖRT YILDIR KENDİ YERİMDE . İSTEKLİ VE AZİMLİ ÖĞRENCİ YETİŞTİRİYORUM. DENEME DERSİ YAPIYORUM. SADECE ÖĞRENCİNİN BEGENMESİ DEĞİL BENİMDE ÖĞRENCİYİ BEĞENMEM LAZIM EFENDİ OLMAYAN ÖDEVİNİ YAPMAYAN ÖĞRENCİ İLE ASLA ÇALIŞMAM . ANLAYACAĞINIZ ÖZEL ÖĞRENCİ YETİŞTİRİYORUM FİYATI GAYET MAKUL TUTUYORUM GRUP ŞEKLİNDE EN ÇOK SEKİZ KİŞİLİK BİR SINIF İLE DERS İŞLİYORUM . ÖĞRENCİNİN BAŞARISINIDA BAŞARISIZLIĞINIDA ÜSTLENİYORUZ .

MATEMATİK
GEOMETRİ
KİMYA
TÜRKÇE(EDEBİYAT)
dersleri veriyorum .
AKŞAM DERSİNE BEN VE ARKADAŞLARIM GİDİYORUZ . ÖĞRENCİNİN EFENDİ OLMASI ŞARTI İLE ...


Edebiyat Nedir?

Edebiyat, kişinin duygu ve düşüncelerini, kendine özgü bir dil kullanarak, estetik kurallar çerçevesinde, yazılı veya sözlü olarak dile getirmesidir. Edebiyat anlama, yorumlama, değerlendirme, benzerleriyle karşılaştırma, yerleştirme basamaklarını yaptığı için bir bilimdir.

Matematik Nedir?

Biçimlerin, sayıların ve niceliklerin yapılarını, özelliklerini, aralarındaki bağıntıları tümden gelimli akıl yürütme yoluyla inceleyen ve aritmetik, geometri, cebir gibi dallara ayrılan bilim dalıdır. Matematik, yeni bilgilerin elde edilmesi, elde edilen bilgilerin açıklanması, denetlenmesi ve sonraki kuşaklara aktarılmasında yer ve zamana bağlı olmayan güvenilir bir araçtır. Eski Yunancada matesis kelimesi matematik kelimesinin köküdür ve ben bilirim anlamına gelmektedir. Daha sonradan sırasıyla bilim, bilgi ve öğrenme gibi anlamlara gelen máthema sözcüğünden türemiştir. Mathematikós öğrenmekten hoşlanan anlamına gelir.
Osmanlı Türkçesinde ise Riyaziye denilmiştir. Matematik sözcüğü Türkçeye Fransızca mathématique sözcüğünden gelmiştir. Matematik insanlık tarihinin en eski bilimlerinden biridir. Çok eskiden matematik, sayıların ve şekillerin ilmi olarak tanımlanırdı. Matematik de diğer bilim dalları gibi geçen zaman içinde büyük bir gelişme gösterdi; artık onu birkaç cümleyle tanımlamak mümkün değil.
Verilen Kursların Ayrıntıları
DÖRT YILDIR KENDİ YERİMDE . İSTEKLİ VE AZİMLİ ÖĞRENCİ YETİŞTİRİYORUM. DENEME DERSİ YAPIYORUM. SADECE ÖĞRENCİNİN BEGENMESİ DEĞİL BENİMDE ÖĞRENCİYİ BEĞENMEM LAZIM EFENDİ OLMAYAN ÖDEVİNİ YAPMAYAN ÖĞRENCİ İLE ASLA ÇALIŞMAM . ANLAYACAĞINIZ ÖZEL ÖĞRENCİ YETİŞTİRİYORUM FİYATI GAYET MAKUL TUTUYORUM GRUP ŞEKLİNDE EN ÇOK SEKİZ KİŞİLİK BİR SINIF İLE DERS İŞLİYORUM . ÖĞRENCİNİN BAŞARISINIDA BAŞARISIZLIĞINIDA ÜSTLENİYORUZ . MATEMATİK GEOMETRİ KİMYA TÜRKÇE(EDEBİYAT) dersleri veriyorum . AKŞAM DERSİNE BEN VE ARKADAŞLARIM GİDİYORUZ . ÖĞRENCİNİN EFENDİ OLMASI ŞARTI İLE ...