Bu kursu paylaş
0 Yorum

İLKADIM MATEMATİK DANIŞMANLIK MERKEZİ

merkez, GAZİANTEP
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Edebiyat Kursu , Matematik Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
İLKADIM MATEMATİK DANIŞMANLIK MERKEZİ, GAZİANTEP MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 06.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. GAZİANTEP ilinde hizmet veren 188 kurs verenden 54 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 2 farklı kurs vermektedir. İLKADIM MATEMATİK DANIŞMANLIK MERKEZİ, 3 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
DÖRT YILDIR KENDİ YERİMDE . İSTEKLİ VE AZİMLİ ÖĞRENCİ YETİŞTİRİYORUM. DENEME DERSİ YAPIYORUM. SADECE ÖĞRENCİNİN BEGENMESİ DEĞİL BENİMDE ÖĞRENCİYİ BEĞENMEM LAZIM EFENDİ OLMAYAN ÖDEVİNİ YAPMAYAN ÖĞRENCİ İLE ASLA ÇALIŞMAM . ANLAYACAĞINIZ ÖZEL ÖĞRENCİ YETİŞTİRİYORUM FİYATI GAYET MAKUL TUTUYORUM GRUP ŞEKLİNDE EN ÇOK SEKİZ KİŞİLİK BİR SINIF İLE DERS İŞLİYORUM . ÖĞRENCİNİN BAŞARISINIDA BAŞARISIZLIĞINIDA ÜSTLENİYORUZ .

MATEMATİK
GEOMETRİ
KİMYA
TÜRKÇE(EDEBİYAT)
dersleri veriyorum .
AKŞAM DERSİNE BEN VE ARKADAŞLARIM GİDİYORUZ . ÖĞRENCİNİN EFENDİ OLMASI ŞARTI İLE ...


Verilen Kursların Ayrıntıları
DÖRT YILDIR KENDİ YERİMDE . İSTEKLİ VE AZİMLİ ÖĞRENCİ YETİŞTİRİYORUM. DENEME DERSİ YAPIYORUM. SADECE ÖĞRENCİNİN BEGENMESİ DEĞİL BENİMDE ÖĞRENCİYİ BEĞENMEM LAZIM EFENDİ OLMAYAN ÖDEVİNİ YAPMAYAN ÖĞRENCİ İLE ASLA ÇALIŞMAM . ANLAYACAĞINIZ ÖZEL ÖĞRENCİ YETİŞTİRİYORUM FİYATI GAYET MAKUL TUTUYORUM GRUP ŞEKLİNDE EN ÇOK SEKİZ KİŞİLİK BİR SINIF İLE DERS İŞLİYORUM . ÖĞRENCİNİN BAŞARISINIDA BAŞARISIZLIĞINIDA ÜSTLENİYORUZ . MATEMATİK GEOMETRİ KİMYA TÜRKÇE(EDEBİYAT) dersleri veriyorum . AKŞAM DERSİNE BEN VE ARKADAŞLARIM GİDİYORUZ . ÖĞRENCİNİN EFENDİ OLMASI ŞARTI İLE ...

Yorumlar