Gaziantep Merkez İnce Sürücü Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

İNCE SÜRÜCÜ KURSU

merkez, GAZİANTEP
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: A2 Ehliyet Kursu , Ehliyet Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
İNCE SÜRÜCÜ KURSU, GAZİANTEP MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 21.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. GAZİANTEP ilinde hizmet veren 206 kurs verenden 44 . sıradadır. Başta A2 Ehliyet olmak üzere 2 farklı kurs vermektedir. İNCE SÜRÜCÜ KURSU, 1 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
İNCE SÜRÜCÜ KURSU

2010 yılında Salih İNCE ve Mehmet İNCE ortaklığında hizmete açılmıştır. Zamanla kendini geliştirerek Gaziantep’te belirli bir seviyeye yükselerek varlığını sürdürmektedir. İnce Sürücü Kursu kendine hedef olarak başarılı eğitim, trafiğe can veren sürücüler ve mutlu kursiyer memnuniyetini ön planda tutmuştur. İnce Sürücü Kursumuz maddiyattan önce kursiyerin eğitimini, başarılı sınav sürecini ve ayrıca trafikte dikkatli sürücüler yetiştirmeye önem vererek sınavlarda oldukça yüksek başarılar elde etmiştir.
İnce Sürücü Kursu için en önemlisi trafikte başarılı, sorunsuz, eğitimli bireyler yetiştirmektir. Kaliteli eğitimi, uzman kadrosu ve yüksek kalitedeki arabaları ile kursiyer memnuniyetini kazanmıştır. Kalitenin adı İnce sürücü kursunda başlar. Trafik hayattır. Trafiğe hayat veren sürücüler İnce Sürücü Kursunda eğitilir.
İnce Sürücü Kursu trafiğe can, kursiyere başarı kazandırır. Profesyonel uzman kadrosu, başarılı ve verimli direksiyon eğitimleri, kursiyerlere uygun yüksek kalitedeki arabalarıyla ehliyet almak ince’de kolaylıktır. İnce Sürücü Kursu Gaziantep’te ehliyet almanın başarılı yoludur…

Fotoğraflar
İNCE SÜRÜCÜ KURSU İNCE SÜRÜCÜ KURSU İNCE SÜRÜCÜ KURSU İNCE SÜRÜCÜ KURSU İNCE SÜRÜCÜ KURSU İNCE SÜRÜCÜ KURSU İNCE SÜRÜCÜ KURSU İNCE SÜRÜCÜ KURSU İNCE SÜRÜCÜ KURSU

Verilen Kursların Ayrıntıları

Yorumlar