Ücretsiz Teklif Al

İNCE SÜRÜCÜ KURSU

Kurs Yeri : MERKEZ, GAZİANTEP


Detaylar

Verdiği Kurslar

Ehliyet kursu , A2 Ehliyet kursu

Değerlendirme 0 Yorum
Hakkımızda:

İNCE SÜRÜCÜ KURSU

2010 yılında Salih İNCE ve Mehmet İNCE ortaklığında hizmete açılmıştır. Zamanla kendini geliştirerek Gaziantep’te belirli bir seviyeye yükselerek varlığını sürdürmektedir. İnce Sürücü Kursu kendine hedef olarak başarılı eğitim, trafiğe can veren sürücüler ve mutlu kursiyer memnuniyetini ön planda tutmuştur. İnce Sürücü Kursumuz maddiyattan önce kursiyerin eğitimini, başarılı sınav sürecini ve ayrıca trafikte dikkatli sürücüler yetiştirmeye önem vererek sınavlarda oldukça yüksek başarılar elde etmiştir.
İnce Sürücü Kursu için en önemlisi trafikte başarılı, sorunsuz, eğitimli bireyler yetiştirmektir. Kaliteli eğitimi, uzman kadrosu ve yüksek kalitedeki arabaları ile kursiyer memnuniyetini kazanmıştır. Kalitenin adı İnce sürücü kursunda başlar. Trafik hayattır. Trafiğe hayat veren sürücüler İnce Sürücü Kursunda eğitilir.
İnce Sürücü Kursu trafiğe can, kursiyere başarı kazandırır. Profesyonel uzman kadrosu, başarılı ve verimli direksiyon eğitimleri, kursiyerlere uygun yüksek kalitedeki arabalarıyla ehliyet almak ince’de kolaylıktır. İnce Sürücü Kursu Gaziantep’te ehliyet almanın başarılı yoludur…


Kurs Detayı