Gaziantep Merkez İnce Sürücü Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

İNCE SÜRÜCÜ KURSU

merkez, GAZİANTEP
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Direksiyon Özel Ders , Direksiyon Kursu , A2 Ehliyet Kursu , Ehliyet Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
İNCE SÜRÜCÜ KURSU, GAZİANTEP MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 21.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. GAZİANTEP ilinde hizmet veren 305 kurs/özel ders verenden 58 . sıradadır. Başta A2 Ehliyet olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. İNCE SÜRÜCÜ KURSU, 3 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İNCE SÜRÜCÜ KURSU
2010 yılında Salih İNCE ve Mehmet İNCE ortaklığında hizmete açılmıştır. Zamanla kendini geliştirerek Gaziantep’te belirli bir seviyeye yükselerek varlığını sürdürmektedir. İnce Sürücü Kursu kendine hedef olarak başarılı eğitim, trafiğe can veren sürücüler ve mutlu kursiyer memnuniyetini ön planda tutmuştur. İnce Sürücü Kursumuz maddiyattan önce kursiyerin eğitimini, başarılı sınav sürecini ve ayrıca trafikte dikkatli sürücüler yetiştirmeye önem vererek sınavlarda oldukça yüksek başarılar elde etmiştir.
İnce Sürücü Kursu için en önemlisi trafikte başarılı, sorunsuz, eğitimli bireyler yetiştirmektir. Kaliteli eğitimi, uzman kadrosu ve yüksek kalitedeki arabaları ile kursiyer memnuniyetini kazanmıştır. Kalitenin adı İnce sürücü kursunda başlar. Trafik hayattır. Trafiğe hayat veren sürücüler İnce Sürücü Kursunda eğitilir.
İnce Sürücü Kursu trafiğe can, kursiyere başarı kazandırır. Profesyonel uzman kadrosu, başarılı ve verimli direksiyon eğitimleri, kursiyerlere uygun yüksek kalitedeki arabalarıyla ehliyet almak ince’de kolaylıktır. İnce Sürücü Kursu Gaziantep’te ehliyet almanın başarılı yoludur…

Fotoğraflar
İNCE SÜRÜCÜ KURSU İNCE SÜRÜCÜ KURSU İNCE SÜRÜCÜ KURSU İNCE SÜRÜCÜ KURSU İNCE SÜRÜCÜ KURSU İNCE SÜRÜCÜ KURSU İNCE SÜRÜCÜ KURSU İNCE SÜRÜCÜ KURSU İNCE SÜRÜCÜ KURSU

Direksiyon Özel Ders Nedir?

Birebir direksiyon eğitimi verilir. Özel direksiyon dersi çok önemli olmasının tek ve çok geçerli bir nedeni vardır, o da insan hayatının değerli olmasıdır. Teorik bilgiler okunur, öğrenilir, ancak hangi konu olursa olsun zaman içinde hafıza, edinilen bu bilgileri yavaş yavaş silmeye başlar. Oysa tatbik ederek yani uygulamalı olarak yapılan çalışmalar asla unutulmamaktadır.

Direksiyon eğitimi de böyledir. Direksiyon dersi sırasında sürücü adayı öğretmen nezaretinde, belli kurallara uyarak, aracı kullanmayı öğrenir ve sık sık farklı pozisyonlarla tekrarlar yaparsa unutması asla mümkün değildir. Direksiyondaki sürücü adayının yanına oturan eğitmen önceleri sakin trafikte ders verirken aday öz güven kazansın diye daha sonra yoğun trafiğe de girmesine izin vermektedir

Direksiyon Nedir?

Sürücü adayları ehliyet alabilmek için bazı evrakları tamamlayarak sürücü kurslarına müracaat etmelilerdir. Milli Eğitim Müdürlü ve Emniyet Müdürlüğü iş birliği ile yürütülen ehliyet ve direksiyon dersi eğitimi, yapılan test sınavından sonra uygulamalı olarak en ince detaylara kadar direksiyon öğretilen adaylar eğitimlere tabi tutulmaktadırlar.

Özel direksiyon dersi çok önemli olmasının tek ve çok geçerli bir nedeni vardır, o da insan hayatının değerli olmasıdır. Teorik bilgiler okunur, öğrenilir, ancak hangi konu olursa olsun zaman içinde hafıza, edinilen bu bilgileri yavaş yavaş silmeye başlar. Oysa tatbik ederek yani uygulamalı olarak yapılan çalışmalar asla unutulmamaktadır.

Direksiyon eğitimi de böyledir. Direksiyon dersi sırasında sürücü adayı öğretmen nezaretinde, belli kurallara uyarak, aracı kullanmayı öğrenir ve sık sık farklı pozisyonlarla tekrarlar yaparsa unutması asla mümkün değildir. Direksiyondaki sürücü adayının yanına oturan eğitmen önceleri sakin trafikte ders verirken aday öz güven kazansın diye daha sonra yoğun trafiğe de girmesine izin vermektedir.
Verilen Kursların Ayrıntıları