Bu kursu paylaş
0 Yorum

SARIGÜLLÜK SÜRÜCÜ KURSU

merkez, GAZİANTEP
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ehliyet Kursu , A2 Ehliyet Kursu , A1 Ehliyet Kursu , B Ehliyet Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
SARIGÜLLÜK SÜRÜCÜ KURSU, GAZİANTEP MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 21.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. GAZİANTEP ilinde hizmet veren 167 kurs verenden 37 . sıradadır. Başta Ehliyet olmak üzere 4 farklı kurs vermektedir. SARIGÜLLÜK SÜRÜCÜ KURSU, 11 gelen talepten 8 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
EHLİYET İÇİN DOĞRU ADRES

urumsal
Denetim ve gözetimi altında hizmet vermektedir.
Kursumuzda A1-A2-B-E-D sınıflarında sürücü belgesi verilmektedir. Uzman kadrosu ve kaliteli eğitim anlayışıyla hizmet veren kursumuz bilinçli sürücüler yetiştirmeyi hedeflemektedir. SARIGÜLLÜK SÜRÜCÜ KURSU adaylarına son model araçları ile tecrübeli ve güler yüzlü bay-bayan eğitmenleri ile oturma salonu ve sınıfları ile kusursuz ve kaliteli bir hizmet vermeye çalışmaktadır.

Vizyonumuz
Hâkim olduğu alanda bilinçli sürücüler yetiştirerek; sektöründe takdir ve tercih edilen bir sürücü kursu olmak.

Misyonumuz
Alanında ileri sürüş uzmanı direksiyon eğitmenlerimizle güler yüzlü bir hizmet çerçevesinde; sürücü adaylarımızın akıcı trafikte kurallara uygun ve profesyonel şekilde araba kullanmalarını sağlamak.Bu süre içinde  sınıflarımızda teorik ders konularını işlemek; özellikle ilk yardım konularında uygulamalı olarak adaylarımıza nasıl davranmaları gerektiğini göstermek. Ehliyet konusunda hem teorik olarak hem trafikte aktif haldeyken profesyonel ve kontrollü davranan adaylar yetiştirmek.


Verilen Kursların Ayrıntıları

Yorumlar