Gaziantep Merkez Sarıgüllük Sürücü Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

SARIGÜLLÜK SÜRÜCÜ KURSU

merkez, GAZİANTEP
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: B Ehliyet Kursu , A2 Ehliyet Kursu , A1 Ehliyet Kursu , Ehliyet Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
SARIGÜLLÜK SÜRÜCÜ KURSU, GAZİANTEP MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 21.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. GAZİANTEP ilinde hizmet veren 227 kurs verenden 4 . sıradadır. Başta Ehliyet olmak üzere 4 farklı kurs vermektedir. SARIGÜLLÜK SÜRÜCÜ KURSU, 22 gelen talepten 14 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
EHLİYET İÇİN DOĞRU ADRES

urumsal
Denetim ve gözetimi altında hizmet vermektedir.
Kursumuzda A1-A2-B-E-D sınıflarında sürücü belgesi verilmektedir. Uzman kadrosu ve kaliteli eğitim anlayışıyla hizmet veren kursumuz bilinçli sürücüler yetiştirmeyi hedeflemektedir. SARIGÜLLÜK SÜRÜCÜ KURSU adaylarına son model araçları ile tecrübeli ve güler yüzlü bay-bayan eğitmenleri ile oturma salonu ve sınıfları ile kusursuz ve kaliteli bir hizmet vermeye çalışmaktadır.

Vizyonumuz
Hâkim olduğu alanda bilinçli sürücüler yetiştirerek; sektöründe takdir ve tercih edilen bir sürücü kursu olmak.

Misyonumuz
Alanında ileri sürüş uzmanı direksiyon eğitmenlerimizle güler yüzlü bir hizmet çerçevesinde; sürücü adaylarımızın akıcı trafikte kurallara uygun ve profesyonel şekilde araba kullanmalarını sağlamak.Bu süre içinde  sınıflarımızda teorik ders konularını işlemek; özellikle ilk yardım konularında uygulamalı olarak adaylarımıza nasıl davranmaları gerektiğini göstermek. Ehliyet konusunda hem teorik olarak hem trafikte aktif haldeyken profesyonel ve kontrollü davranan adaylar yetiştirmek.


Verilen Kursların Ayrıntıları
B SINIFI OTOMOBIL EHLIYETI OLMAKLA BERABER B1 SINIFI ATV CINSI ARAÇLARI. AYRICA 4 TEKERLEKLI ARAÇLAR IÇIN GECERLI OLAN EHLIYET TÜRÜDÜR
A2 SINIF EHLIYET 11 KW ILE 35 KW ARASI OLAN MOTORSİKLET SINIFIDIR. ORNEGIN 450 CC YE KADAR OLAN MOTORSİKLET SINIFINI KULLANABILIRSINIZ
A1 SINIFI EHLİYET 11 KW LIK VE 125 CC YE KADAR OLAN MOTORSIKLET SINIFIDIR.

Yorumlar